2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım benim doktorum daha küçük olduğu için sesini dinletmedi sadece gösterdi. Ses için daha fazla dalga gönderiyomuş ultrason cihazı bunun da bebek üzerinde zararı olup olmadığı konusunda net bi çalışma yok dedi.

Sendedemi şişlik var bir bende yokmuş iyi iyi kotlarim olmuyor artık

Ahahah maalesef öyle bi göbüş çıkıyor ki bu kadar erken mi diyorum. Mom jean giyerdim hep sıkıyor belleri. Artık elbiseye geçtim daha kolay en azında belimi sıkmıyor geçen e bebekte hamile tayt aldım çok uygundu sanırım bedenler sıkıntılıymış kendi bedenimde aldım oda sıkıyor

Elbise giy belin ağrımasın

Sen kaç haftalıksin canım

Ya benimde karnımın alt tarafı sis bu kadar bulantiya zaten doğru düzgün yemiyorum. Kilomu aldım diye düşünüyorum bende. Bu kadar hafta yaşadı ya sağlıksız olsa bu haftalarda gelemezdi zaten öyle düşün içini rahat tut.

Benim gibi ben 172 boyundayım 60 kilo idim hamile kaldığımda gayet zayıf duruyorum. 60 kilo almış halim normal ideal kilom 57 bakalım hamilelik sonunda ne kadar olucam
Sen baya mankensin. Ben ideal kilom 56-57 diyorum boyum 159. Daha zayıf olduğum zaman çocuk gibi oluyorum o sebeple 55 altına düşmemeye çalışıyorum. Bir ara 49-51 arası idim. Kimseye sesimi duyuramiyordum. 57 olunca bir agirligim (!) Olmaya başladı.

Bu arada sana şuraya bı masallah koymak istiyorum cokzel bir hamiş olcaksin gobus büyüdükçe

Kalbi duracak diye aklım gidiyor kan sulandırıcı kıllanmadığım için Rabbim biliyor. Hayırlısını versin. Benim de kilom aynı değişmiyor ölmemek için zorla yiyorum resmen bulantıdan. Ama karın şiş. Gaz mı artık ödem mi bilmiyorum ama pantolonlar sıkıyor

Aynen bendede o durum var pantolonlar ağrı yapiyor banada ısrarla içme dedi doktorlar o yüzden içmiyorum ama aynı senin gibi bazen aklıma geliyor.Geccek bacım bu günler geride kalacak.

Sanmıyorum, cihazdandir. Doktorlar o konuda normalden fazla kötümser yaklaşıyor anne çok umutlanmasın diye. Ekranda varsa dert etme. Sonraki randevuya kadar sağlıklı beslen ki iyice büyüsün

Sanmıyorum, cihazdandir. Doktorlar o konuda normalden fazla kötümser yaklaşıyor anne çok umutlanmasın diye. Ekranda varsa dert etme. Sonraki randevuya kadar sağlıklı beslen ki iyice büyüsün
İkili teste kadar görüşmede yok 12. Hafta nasıl gelir bilemiyorum

İkili teste kadar görüşmede yok 12. Hafta nasıl gelir bilemiyorum
Ay ne sen sor ne ben söyleyeyim. 6+2 ve 8+2 de gittim. Şimdi 12+2 de gideceğim ama içim içimi yiyor. Neden? Çünkü korkuyorum
Şöyle saglikla görsem rahatlasam ve herkese diyebilsem hamileyim diyeDoğru duzgun çevreme soylemedim.

Tabi sorarim ama sarkastik bi adam sanane napcan sen onu diyebilir de cevap verebilir de

Teşekkür ederim hepimiz öyle oluruz hamilelik kadınlara ayrı bir güzellik katıyor benim yeğenim de senin gibi oda çok zayıflayınca öyle oluyor ama inatla 50 nin üstüne çıkmıyor.

Bende kimseye söylemedim bı tek anam biliyor o da bulantilardan dayanamayıp ona geliyorum mecburen söyledim. haftası ilerlesin sagliklica büyüsün diye bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…