2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Of gerçekten mide bulantilarimdan kafa kalmadı bende bakmamıştım içinde ne kadar folik asit olduğuna. Bir eczacı daha az var bunda folik asit dedi diye ben de kafama takıyorum halbuki okusam ya içeriği🙄 midem felaket, akıl edemedim şimdi siz deyince baktım. Evet 0.8 mg yazıyor. O halde bunu içerim artık. Umarım ben de sizin gibi rahat içerim geçen küçücük hapta bile kusmanin eşiğinden döndüm o yüzden korkuyorum. Hiç de böyle hassas bir tip değilim normalde sinir oluyorum bu ara kendime🤦🏻‍♀️😂 neyse çok teşekkür ederim size de aydınlattınız beni. Yok bu annelik gerçekten delilik en ufak bir şeyi bile yanlış yapmama çabasına giriyorum hayatımda kendime bu kadar özenli davranmamisimdir😂
Ne demek canım Eğer içmekte zorlanırsanız doktorunuza söyleyin başka birşey kullandırsın 🥰şuan yaşadığımız herşey normal 😋😋 rabbim sağlıkla kucapımıza almayı nasip etsin hepimize 🥰

Kızlar selam.
Dün akşam test yaptım ve çift çizgiyi gördüm 🧿
Son adet tarihim 21 Ekim.
Doktora salı günü gitcem büyük ihtimalle.
2. Sezeryanım olcak Allah nasip ederse.
Kızım 14 Nisan 2021 doğumlu.
Var mı benim gibi olanlar

Eklentiler

• IMG_20221210_210453.jpg
    IMG_20221210_210453.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 28
Bişey olmaz canım. Benimde canım çok istiyor çok severdim. Yemicem diye direniyorum ama sanırım yicem bikerelik :) Hem pişiyor nasılsa ya çiğ yemiyoruz ki. 1 kereden bişey olmaz bence. Devamlı yemek zararlıdır.
Evet ya devamlı yemicem ama canım çok isterse ben de çok pişirerek yicem. Çok abartmadigimiz sürece bi şey olmaz inşallah 😊

Kızlar ben bugün bi halt yedim. Canım sucuk istedi dayanamadım yedim. şimdi pişmanlık duyuyorum iyi değilmiş yemek. Ilk gebeligim bilmiyodum da yeni öğrendim. Çok mu zararlı bebeğe
Sarkuteriyi önermiyorlar ama pismeyenlerden bildiğim kadarıyla çünkü çiğ et zararlı sucuğu pizza üzerinde yemiyorum mesela ne olur ne olmaz diye ama kendin evde pişirip güzelce yersen sorun olmaz. Yumurtayı az pişmiş yiyemezsin mesela o da çiğ kaliyor mayonez yiyemezsin ya da mayonezli herhangi bir şey çünkü içinde içinde çiğ yumurta var yada kumpir icinde sosis ve mayonez var gibi

Kızlar selam.
Dün akşam test yaptım ve çift çizgiyi gördüm 🧿
Son adet tarihim 21 Ekim.
Doktora salı günü gitcem büyük ihtimalle.
2. Sezeryanım olcak Allah nasip ederse.
Kızım 14 Nisan 2021 doğumlu.
Var mı benim gibi olanlar
Ben varım bir haftalık gecikmeyle pozitif gördüm
1 temmuz 2021 doğumlu ikizlerim var
İki küçük bebekle nasıl olacak hiç bilmiyorum
Sen kaç gün geciktin nasıl bekleyebildin bu kadar😍

Ben varım bir haftalık gecikmeyle pozitif gördüm
1 temmuz 2021 doğumlu ikizlerim var
İki küçük bebekle nasıl olacak hiç bilmiyorum
Sen kaç gün geciktin nasıl bekleyebildin bu kadar😍
Benim 14 gün gecikti ama pcos olduğu için hep gecikiyordu o yüzden bekledim. Dün kıza ilaç almaya eczaneye gidince test alayım dedim baktım pozitif 😃 Allah bağışlasın hepimizin yavrusunu minnoşları da sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 benim bi de ev taşıma durumu var nasıl olcak ben de düşünüyorum dünden beri

Benim 14 gün gecikti ama pcos olduğu için hep gecikiyordu o yüzden bekledim. Dün kıza ilaç almaya eczaneye gidince test alayım dedim baktım pozitif 😃 Allah bağışlasın hepimizin yavrusunu minnoşları da sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 benim bi de ev taşıma durumu var nasıl olcak ben de düşünüyorum dünden beri
Yani şu bi haftalık süreçte anladım ki ilk gebeliklerde piremses gibiymişiz🤣
İstesen de dikkat edemiyorsun biri 11 biri 13 kilo akşama kadar onu indir onu kaldır
Arada koştur koştur ev işi yap
Bi de çalışıyorum öyle olunca hiç yetişmiyor
Cocukla ev taşımak da aşırı zor Allah kolaylık versin, islerini rast getirsin

İstesen de dikkat edemiyorsun biri 11 biri 13 kilo akşama kadar onu indir onu kaldır
İlk bebeklerin tüp bebek olma nedeni neydi?
Tüp bebek sonrası birde erken dönem büyük supriz yasamissinizdir

Sarkuteriyi önermiyorlar ama pismeyenlerden bildiğim kadarıyla çünkü çiğ et zararlı sucuğu pizza üzerinde yemiyorum mesela ne olur ne olmaz diye ama kendin evde pişirip güzelce yersen sorun olmaz. Yumurtayı az pişmiş yiyemezsin mesela o da çiğ kaliyor mayonez yiyemezsin ya da mayonezli herhangi bir şey çünkü içinde içinde çiğ yumurta var yada kumpir icinde sosis ve mayonez var gibi
Teşekkür ederim canım daha dikkat edicem 😘

Amin canım ben de geçen hafta bel ağrısından kıvrandım durdum fıtık var filan sandım krem de sürdüm 3 4 gün inşallah bi zararı olmaz

X