2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah canım hayırla gelsin inşallah kız olursa bu rüyayı her zaman hatırlarsın. Bir aydır yatınca ben artık rüyalarımda koşmaya başladım

Yaa uzun zamandır kullanıyorum bide olabilir.. Ama umarım düzelir gebeliği etkileyecek diyede çok korkuyorum.

Cok üzüldüm canim ne dicemi bilemiyorum

Düsen parca neymiş öyle gecmis olsun canim.vallahi

Benim de ilk hamileliğimde sabah bulantılarım vardı, oğlum oldu ☺ mutlaka paylaşırım
Benim hiç bulantım yoktu oğlum oldu yengemin hiç bulantısı olmadı üçünde de üç tane kızı var annem ben de ve iki abim de de hep kusmuş dokuz ay. Hem oğlu hem kızı var ben de şimdi ki bebeğimi merak ediyorum şimdi bulantım var sabah ve gece oluyor . Mide bulantısı tamamen kişi bünyesi ile alakalı herkes farklı ve her hamilelik farklı. Cinsiyet ile bence alakası yok ama ben de merak ediyorum yıllardır dillerde dolanan bulantın çoksa kızdır yüzünde sivilce var ise kızdır gibi gibi bir sürü şey var ama doktorlar bu belirtileri cinsiyet ile bağdaştırmıyor.

Geçmiş olsun rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

@ebru1695 @biscotti20 nataka34 @Eymen01 @burdabikiz
Kızlar sat a göre aynı zamanlardayız. Benim de 7 Ekim. Sizin durumlarınız nedir? Bebeğiniz göründü mu? Kalp atışını duydunuz mu?
Merhaba canım öncelikle inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alıp büyütelim inşallah
Ben en son 25 Kasım'da gittim uygulamalara göre 6+6da gittim ama doktor 5+5 olarak değerlendirdi ultrasonda.
Kesesini gördük sadece, 1.70 cm kese. hatta ben boş gebelik vs. Diye korkumu belirttim . Kimseyi dinleme 10 gün sonra gel kalbini dinliycez dedi. Ağrıların olması iyi bişeymis. Şimdi binbir panikle 7 aralığı bekliyorum cinsiyetlerini konuştuğumuz günleri ne alalım nasıl doyuralim diye telaş yaptigimiz günleri göstersin rabbim

Ağrıdan kastınız neydi acaba

Ağrıdan kastınız neydi acaba
Galiba arada gelen kasik ağrısından bahsediyor benim doktorum da rahim büyüdüğü için olduğunu normal olduğunu söyledi bir de benim rahmim arkaya dönük haldeymis risk olusturacak bir şey değil ama o da düzelmeye çalıştığı için ağrı yapar dedi

Geçmiş olsun canım. Çok şükür bebiş duruyor gözün aydın. Benim de dün akşam çok kanamam oldu kocaman parçalar düştü. Ağrıdan duramıyorum. Bana da dua edin sevinmeye gelmiyor. Daha dün gittim bebek duruyordu şuan bilmiyorum.

A evet olabilir. Bende çok hafif oluyor öyle yatak döşek yatacak gibi değil yada kivranacak kadar şükür bende sormuştum hafif ılık ağrılardan olabilir bebek yer ederse diye demisti

Sağ ol canım Allah razı olsun sen de hiç stres etme duruyordur inşallah dua edelim birbirimize bol bol rabbim sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin

Umut oldunuz, doktorunuz ne güzel konuşmuş. Benim de bir hafta geriden geldiğini söyledi, gelişmemişti. Pek umutlu bakmadı. Ben yine umudumu koruyorum. İnşallah bu hafta kalp atışı olmasa da büyüdüğü haberini alırım

Progestanda yapıyor bende vajınal kullanıyorum afedersin altıma etmis gibiyim hep bitaz katlanalım inseAllah duzelıcek

Normalde hamilelikte akıntı olur ama progestan yuzunden o akıntılar ben onarı 5 haftadan 38 haftaya kadar kulanmıstim merak etmeyin normal yani koku ve renk olmadigi surece korkmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…