2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Normalde hamilelikte akıntı olur ama progestan yuzunden o akıntılar ben onarı 5 haftadan 38 haftaya kadar kulanmıstim 😁 merak etmeyin normal yani koku ve renk olmadigi surece korkmayin
Evet yok herhangi bi koku veya renk iyi içim rahatladı biraz teşekkür ederim 😊 siz baya kullanmışsınız neden ki

Umut oldunuz, doktorunuz ne güzel konuşmuş. Benim de bir hafta geriden geldiğini söyledi, gelişmemişti. Pek umutlu bakmadı. Ben yine umudumu koruyorum. İnşallah bu hafta kalp atışı olmasa da büyüdüğü haberini alırım 😐
Bazen doktorlar patavatsız olabiliyor, alisiyorlar sürekli bu sürece. Bizim için çok özel olduğunu unutuyorlar. Allah'ın izniyle güzel haberler alıcaksın, alcaz. 🧿

Ağrıdan kastınız neydi acaba
Doktora boş gebelik dış gebelik gibi şeylerden çok korkuyorum dediğimde bana boş gebelikte genelde bahsettiğin ağrılar olmaz. Gönlünü ferah tut 10 gün sonra gel kalbini dinleyelim dedi.
Benim sol kasigimda yoğun ağrılar batmalar oluyor en son gittiğimde kalcamdan bacağıma kadar ağrım vardı.
Belki beni rahatlatmak için söyledi belki bilimsel bı gerçeği vardır bilmiyorum ama nedense rahatladim.

Arkadaşlar bulantılarınız ne zaman başladı kusma oldu mu sizde bugün 5+0 oldu iştahım çok açık ama gün içinde dünden beri 1-2 kez öğürme refleksi geldi afedersiniz çıkarma olmadı ama acaba bisey mi dokundu dedim

Kızlar 🥹 benim kesem boş galiba.İnanamıyorum.Dr geç döllenme dedi sabret 1 hafta daha bekleyelim dedi ama benim moralim eridi bitti gitti.Kese 6+5 gösteriyordu.Müthiş üzgünüm .
3EFCB6E4-87D2-4286-A25A-6FEB7359BD29.jpeg

Kızlar 🥹 benim kesem boş galiba.İnanamıyorum.Dr geç döllenme dedi sabret 1 hafta daha bekleyelim dedi ama benim moralim eridi bitti gitti.Kese 6+5 gösteriyordu.Müthiş üzgünüm .Eki Görüntüle 3168859
Daha önce gitmismiydiniz kese için yok kesesi falan var mıydı. Doktor gec dollenme diyorsa bir hafta daha bekleyin. Gorursunuz insallah

Arkadaşlar bulantılarınız ne zaman başladı kusma oldu mu sizde bugün 5+0 oldu iştahım çok açık ama gün içinde dünden beri 1-2 kez öğürme refleksi geldi afedersiniz çıkarma olmadı ama acaba bisey mi dokundu dedim
Ara ara kusma oluyo canım bende 5 haftalıkken kusmam yoktu sadece ağzımda hiç tat yoktu

Benim beşinci hafta başladı kusmam şuan 6+1 hala aynıyım TM aksine daha cok arttı tiskiniyorum mesela yemeklerden kokusu bile yetiyor geceleri uyurken oguruyormusum eşim söyledi sabah farkında bile değilim çok şükür bugün iyiyim bünyeye göre değişiyor kimi erken kimi geç başlıyor

Kızlar 🥹 benim kesem boş galiba.İnanamıyorum.Dr geç döllenme dedi sabret 1 hafta daha bekleyelim dedi ama benim moralim eridi bitti gitti.Kese 6+5 gösteriyordu.Müthiş üzgünüm .Eki Görüntüle 3168859
Ya ben 6+5 diye gittim keseyi gormeye bebegi gordum ama erken dollenme olmus 7+4 dedi o gun. Senin ki de gec dollenmeyse daha 1 haftaya anca gorunur canim panik yapip uzulme hemen

Ultrason cihazları arasında fark oluyor mu, bilginiz var mı?
evet fark var ayni gun devlete gittim bebek 7hafta 5 gunluk dedi ozeldi 6hafta 5 gunluk cikti bide devleteki 2 defa supheye dusurdu beni ikiz gebelik olabilir diye
Günaydın Kızlar ben korkulu bir sabaha uyandım. Uyandığımda üzerimde bir ıslaklık vardı yatağım temizdi ne oldupunu anlayamadım hemen lavaboya gitti. Parlak kırmızı kanamam olmuştu klozete oturunca önce ceviz kadar sonra da çok daha büyük bir parça düştü neye uğradığımı şaşırdım. Hemen hastaneye gittik çok şükür kalp atışını duyduk hala benimle 💕🌸 dualarınızı bekliyorum
Canim dikat et kendine bol bol dinle bak zaten bebisin seninle 😍😘
Canim firsatin varsa ozele git devlet cok yanilabiliyor gec dollenme dediyse vardir bi bildigi uzme kendine

evet fark var ayni gun devlete gittim bebek 7hafta 5 gunluk dedi ozeldi 6hafta 5 gunluk cikti bide devleteki 2 defa supheye dusurdu beni ikiz gebelik olabilir diye

Canim dikat et kendine bol bol dinle bak zaten bebisin seninle 😍😘

Canim firsatin varsa ozele git devlet cok yanilabiliyor gec dollenme dediyse vardir bi bildigi uzme kendine
Özel muayenehaneye gidiyorum en başından beri 🥹 Bakalım bekliyeceğim.Allah ın izin verirse olacak inşallah 🙌🏼

Bazen doktorlar patavatsız olabiliyor, alisiyorlar sürekli bu sürece. Bizim için çok özel olduğunu unutuyorlar. Allah'ın izniyle güzel haberler alıcaksın, alcaz. 🧿
İnşallah. Aslında doktoruma çok güvenerek gittim. Guleryuzlu biri ama belki çok umutlandırmak istemedi, bilemiyorum. Umarım o da yanılır.

X