2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
kızlar bebek ölmüş 6. haftada gitmistim drdan sonra hiç gelişmemiş dediler yaşımda 39 ondan sordu andrapozlu doktorlar kendilerinde hak bulacak halleri yok …. çünkü erkeğin değerli spermi değerli…eşimle ayrılacaktık zaten hiç kanama alanım yok bu arada
çok üzüldüm canım hayır bandaymış diyelim. Daha evvel de eşinden bahsettiğini hatırlıyorum. Bu konuda senin adına sevindim gerçekten Açacağın yeni sayfa sana mutluluk getirsin inşallah.

Günaydın Kızlar ben korkulu bir sabaha uyandım. Uyandığımda üzerimde bir ıslaklık vardı yatağım temizdi ne oldupunu anlayamadım hemen lavaboya gitti. Parlak kırmızı kanamam olmuştu klozete oturunca önce ceviz kadar sonra da çok daha büyük bir parça düştü neye uğradığımı şaşırdım. Hemen hastaneye gittik çok şükür kalp atışını duyduk hala benimle 💕🌸 dualarınızı bekliyorum

Günaydın Kızlar ben korkulu bir sabaha uyandım. Uyandığımda üzerimde bir ıslaklık vardı yatağım temizdi ne oldupunu anlayamadım hemen lavaboya gitti. Parlak kırmızı kanamam olmuştu klozete oturunca önce ceviz kadar sonra da çok daha büyük bir parça düştü neye uğradığımı şaşırdım. Hemen hastaneye gittik çok şükür kalp atışını duyduk hala benimle 💕🌸 dualarınızı bekliyorum
İnşallah sağlıkla kucağınıza alın dikkat edin dinlenin kendinizi yormayın🙏

Yaa kıyamam ben sana minik bebeğin tutunacak inşallah hep böyle canım gerçekten bunları okudukça ne kadar güçlü olduklarını düşünüp şaşırıyorum. Çok dikkat et kendine sakın yorma kendini uzan hep

Canım Allah sagliklica sana bağışlasın.Bol bol dinlen ve kendini üzme annesi stres iyi gelmez Doktor ne dedi peki neden olmus

Canım duam seninle bolca dinlen bu bebekler çok güçlü maşallah

Yaa kıyamam ben sana minik bebeğin tutunacak inşallah hep böyle canım gerçekten bunları okudukça ne kadar güçlü olduklarını düşünüp şaşırıyorum. Çok dikkat et kendine sakın yorma kendini uzan hep
Hep uzanıyorum zaten hiç kalmıyorum tamamen kahveye dönmüştü bugün görünce şok oldum ama kalp atışını duydum ya içim rahat etti geldim yine yatıyorum

Canım Allah sagliklica sana bağışlasın.Bol bol dinlen ve kendini üzme annesi stres iyi gelmez Doktor ne dedi peki neden olmus
Doktor yaşlı değişik bi doktordu. Kendi doktorum izinde maalesef önemli olan bebeğin sağlıklı olmasıydı sağlıklı dedi. Tekrar iğne falan verdi ama kendi doktoruma sormadan kullanmayacağım. Hastaneyi aradım asistanından dönüş bekliyorum.

Hep uzanıyorum zaten hiç kalmıyorum tamamen kahveye dönmüştü bugün görünce şok oldum ama kalp atışını duydum ya içim rahat etti geldim yine yatıyorum
İnşallah herşey yoluna girecek ya hepimizin bu derdi bitecek benim de yarın kontrolüm var inşallah güzel şeyler söyler dün gece ilk defa rüyamda gördüm bebeğimi kız olcakmıs onun haberini aliyoduk sabah geldi bı arkadaşım da dedi ki dün gece rüya gördün mü dün geceyle bu gece görülen rüyalar gerçek olabilirmis dedi hiç bilmeden galiba kızım olcak benim

Nasil olucak şimdi bende sabah başlıyor aksama kadar devam ediyor 🤣🤣
Onu bilemicem 😂 ben de hic bulanti yok. Cok merk ediyorum neden bazilarinda oluyor bazilarinda olmuyor netten arastirdim bisiy bulamadim..hormonlardan diyorlar ama hepimizre hormonlar degisiyor. Niye niyee😶😂

Merhaba,
23 ekim sat. 21 kasım hcg 30, 23 kasım hcg 89'du.
Dün kontrolde kese görünmedi dr hesap yaptı görünmemesi normal cumartesi gel dedi.Kese sonra da bebis gorunurse bende 2023 temmuz annesi olacağım:))
Sağlıklı gebelikler dilerim ⚘

X