2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah herşey yoluna girecek ya hepimizin bu derdi bitecek benim de yarın kontrolüm var inşallah güzel şeyler söyler dün gece ilk defa rüyamda gördüm bebeğimi kız olcakmıs onun haberini aliyoduk sabah geldi bı arkadaşım da dedi ki dün gece rüya gördün mü dün geceyle bu gece görülen rüyalar gerçek olabilirmis dedi hiç bilmeden galiba kızım olcak benim
İnşallah canım hayırla gelsin inşallah kız olursa bu rüyayı her zaman hatırlarsın. Bir aydır yatınca ben artık rüyalarımda koşmaya başladım 🤣

Canim arada su gibi akıntı geliyor, bazen koyu renkli, bazen şeffaf, bazen beyaz...Rahimin kendini hazırlamasi ve yer yapmasi olarak düşündüm. Ama progestan ağızdan değil fitil olarak kullanıldığında enfeksiyona sebep olabiliyormuş.Birde bir doktor düşüğü daha çok tetikleyebilcegi için ağızdan al demişti.
Yaa uzun zamandır kullanıyorum bide olabilir.. Ama umarım düzelir gebeliği etkileyecek diyede çok korkuyorum.

kızlar bebek ölmüş 6. haftada gitmistim drdan sonra hiç gelişmemiş dediler yaşımda 39 ondan sordu andrapozlu doktorlar kendilerinde hak bulacak halleri yok …. çünkü erkeğin değerli spermi değerli…eşimle ayrılacaktık zaten hiç kanama alanım yok bu arada
Cok üzüldüm canim ne dicemi bilemiyorum😥

Günaydın Kızlar ben korkulu bir sabaha uyandım. Uyandığımda üzerimde bir ıslaklık vardı yatağım temizdi ne oldupunu anlayamadım hemen lavaboya gitti. Parlak kırmızı kanamam olmuştu klozete oturunca önce ceviz kadar sonra da çok daha büyük bir parça düştü neye uğradığımı şaşırdım. Hemen hastaneye gittik çok şükür kalp atışını duyduk hala benimle 💕🌸 dualarınızı bekliyorum
Düsen parca neymiş öyle gecmis olsun canim.vallahi

Benim de ilk hamileliğimde sabah bulantılarım vardı, oğlum oldu ☺ mutlaka paylaşırım ☺️
Benim hiç bulantım yoktu oğlum oldu yengemin hiç bulantısı olmadı üçünde de üç tane kızı var annem ben de ve iki abim de de hep kusmuş dokuz ay. Hem oğlu hem kızı var 😂 ben de şimdi ki bebeğimi merak ediyorum şimdi bulantım var sabah ve gece oluyor . Mide bulantısı tamamen kişi bünyesi ile alakalı herkes farklı ve her hamilelik farklı. Cinsiyet ile bence alakası yok ama ben de merak ediyorum 😂😂 yıllardır dillerde dolanan bulantın çoksa kızdır yüzünde sivilce var ise kızdır gibi gibi bir sürü şey var ama doktorlar bu belirtileri cinsiyet ile bağdaştırmıyor.

Günaydın Kızlar ben korkulu bir sabaha uyandım. Uyandığımda üzerimde bir ıslaklık vardı yatağım temizdi ne oldupunu anlayamadım hemen lavaboya gitti. Parlak kırmızı kanamam olmuştu klozete oturunca önce ceviz kadar sonra da çok daha büyük bir parça düştü neye uğradığımı şaşırdım. Hemen hastaneye gittik çok şükür kalp atışını duyduk hala benimle 💕🌸 dualarınızı bekliyorum
Geçmiş olsun rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏

@ebru1695 @biscotti20 nataka34 nataka34 @Eymen01 @burdabikiz
Kızlar sat a göre aynı zamanlardayız. Benim de 7 Ekim. Sizin durumlarınız nedir? Bebeğiniz göründü mu? Kalp atışını duydunuz mu?
Merhaba canım öncelikle inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alıp büyütelim inşallah ♥️
Ben en son 25 Kasım'da gittim uygulamalara göre 6+6da gittim ama doktor 5+5 olarak değerlendirdi ultrasonda.
Kesesini gördük sadece, 1.70 cm kese. hatta ben boş gebelik vs. Diye korkumu belirttim . Kimseyi dinleme 10 gün sonra gel kalbini dinliycez dedi. Ağrıların olması iyi bişeymis. Şimdi binbir panikle 7 aralığı bekliyorum 🌼 cinsiyetlerini konuştuğumuz günleri ne alalım nasıl doyuralim diye telaş yaptigimiz günleri göstersin rabbim 🧿

Merhaba canım öncelikle inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alıp büyütelim inşallah ♥️
Ben en son 25 Kasım'da gittim uygulamalara göre 6+6da gittim ama doktor 5+5 olarak değerlendirdi ultrasonda.
Kesesini gördük sadece, 1.70 cm kese. hatta ben boş gebelik vs. Diye korkumu belirttim . Kimseyi dinleme 10 gün sonra gel kalbini dinliycez dedi. Ağrıların olması iyi bişeymis. Şimdi binbir panikle 7 aralığı bekliyorum 🌼 cinsiyetlerini konuştuğumuz günleri ne alalım nasıl doyuralim diye telaş yaptigimiz günleri göstersin rabbim 🧿
Ağrıdan kastınız neydi acaba

Ağrıdan kastınız neydi acaba
Galiba arada gelen kasik ağrısından bahsediyor benim doktorum da rahim büyüdüğü için olduğunu normal olduğunu söyledi bir de benim rahmim arkaya dönük haldeymis risk olusturacak bir şey değil ama o da düzelmeye çalıştığı için ağrı yapar dedi

Geçmiş olsun canım. Çok şükür bebiş duruyor gözün aydın. Benim de dün akşam çok kanamam oldu kocaman parçalar düştü. Ağrıdan duramıyorum. Bana da dua edin 🙏😪sevinmeye gelmiyor. Daha dün gittim bebek duruyordu şuan bilmiyorum.

Galiba arada gelen kasik ağrısından bahsediyor benim doktorum da rahim büyüdüğü için olduğunu normal olduğunu söyledi bir de benim rahmim arkaya dönük haldeymis risk olusturacak bir şey değil ama o da düzelmeye çalıştığı için ağrı yapar dedi
A evet olabilir. Bende çok hafif oluyor öyle yatak döşek yatacak gibi değil yada kivranacak kadar şükür😊 bende sormuştum hafif ılık ağrılardan olabilir bebek yer ederse diye demisti

Geçmiş olsun canım. Çok şükür bebiş duruyor gözün aydın. Benim de dün akşam çok kanamam oldu kocaman parçalar düştü. Ağrıdan duramıyorum. Bana da dua edin 🙏😪sevinmeye gelmiyor. Daha dün gittim bebek duruyordu şuan bilmiyorum.
Sağ ol canım Allah razı olsun sen de hiç stres etme duruyordur inşallah dua edelim birbirimize bol bol rabbim sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin 🤲🏻

Umut oldunuz, doktorunuz ne güzel konuşmuş. Benim de bir hafta geriden geldiğini söyledi, gelişmemişti. Pek umutlu bakmadı. Ben yine umudumu koruyorum. İnşallah bu hafta kalp atışı olmasa da büyüdüğü haberini alırım 😐

Merhaba kızlar geçmek bilmeyen vajinal akıntım var su gibi devamlı geliyor çok sıkıldım geceleri bazen uyanıyorum okadar ıslanıyor ki çamaşırım.. geçen hafta enfeksiyon dedi doktor Donaxyl diye bi fitil verdi onuda kullandım ama ilaç bitti bu bitmedi aynı şekilde.. 1 aydır Progestan kullanıyorum fitil olarak aşılamadan beri düzenli, ondan kaynaklı olabilir mi ya doktorda bişey demedi.. böyle bi durumu olan var mı. 5 haftalık hamileyim bu arada..
Progestanda yapıyor bende vajınal kullanıyorum afedersin altıma etmis gibiyim hep bitaz katlanalım inseAllah duzelıcek🤲🤲

Merhaba kızlar geçmek bilmeyen vajinal akıntım var su gibi devamlı geliyor çok sıkıldım geceleri bazen uyanıyorum okadar ıslanıyor ki çamaşırım.. geçen hafta enfeksiyon dedi doktor Donaxyl diye bi fitil verdi onuda kullandım ama ilaç bitti bu bitmedi aynı şekilde.. 1 aydır Progestan kullanıyorum fitil olarak aşılamadan beri düzenli, ondan kaynaklı olabilir mi ya doktorda bişey demedi.. böyle bi durumu olan var mı. 5 haftalık hamileyim bu arada..
Normalde hamilelikte akıntı olur ama progestan yuzunden o akıntılar ben onarı 5 haftadan 38 haftaya kadar kulanmıstim 😁 merak etmeyin normal yani koku ve renk olmadigi surece korkmayin

X