2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sabah bulantilari kiz bebek oluyormus bendede oyle oldu kizim oldu☺️ bunda bulantim falan yok bakalim ne olcak😂 sizin oglunuz olacak yine icime oyle dogdu belli olunca bana yazin mutlaka ne olduğunu 😂
Benim de ilk hamileliğimde sabah bulantılarım vardı, oğlum oldu ☺ mutlaka paylaşırım ☺️

kızlar bebek ölmüş 6. haftada gitmistim drdan sonra hiç gelişmemiş dediler yaşımda 39 ondan sordu andrapozlu doktorlar kendilerinde hak bulacak halleri yok …. çünkü erkeğin değerli spermi değerli…eşimle ayrılacaktık zaten hiç kanama alanım yok bu arada

andropozlu 60 yasında adamlar size çok kolay parmak uzatıyor çünkü paralarından etkilenen 25 yasında kadınlar bunu normalleştiriyor ki bende çok ünlü bir genel cerrah kızıyım babam 75 yasında vefat ettiğinde 25 yasında sevgilisi kendini yerden yere atıp evdeki herseyi çaldı :) sevgilisiyle evi soydular :) kızlar da anne kaderini yaşarmış benden size tek tavsiye ki bende dolu para işininizi kariyerinizi bırakmayın kaynanalırız çocuğa bakmasın evinize almayın ayda 7 bin siz kazanın 7 bin kadına verin çcougunza baktırın ama sizden baska kimse ellemesin çocugunuzu parama geçer sözümü o daha çok sever demeyin abla avukat tavsiyesi deyin kanamanızındert etmeyin kanamam yoktu öldü alakası yok canı veren allah

E ebru1695 biscotti20 biscotti20 @nataka34 Eymen01 Eymen01 @burdabikiz
Kızlar sat a göre aynı zamanlardayız. Benim de 7 Ekim. Sizin durumlarınız nedir? Bebeğiniz göründü mu? Kalp atışını duydunuz mu?
Benim sata göre 7 ekim ama geç döllenme olmuş o yüzden 6 haftalık dedi doktor. Gördük ama bebeği 🤗 sabahları mide bulantım oluyor yediğim bir şeyi tekrar yiyemiyorum tiksiniyorum. Onun dışında sıkıntı yaşamıyorum çok şükür. İnşallah hiç birimiz yaşamadan güzel bi hamilelik geçiririz

andropozlu 60 yasında adamlar size çok kolay parmak uzatıyor çünkü paralarından etkilenen 25 yasında kadınlar bunu normalleştiriyor ki bende çok ünlü bir genel cerrah kızıyım babam 75 yasında vefat ettiğinde 25 yasında sevgilisi kendini yerden yere atıp evdeki herseyi çaldı :) sevgilisiyle evi soydular :) kızlar da anne kaderini yaşarmış benden size tek tavsiye ki bende dolu para işininizi kariyerinizi bırakmayın kaynanalırız çocuğa bakmasın evinize almayın ayda 7 bin siz kazanın 7 bin kadına verin çcougunza baktırın ama sizden baska kimse ellemesin çocugunuzu parama geçer sözümü o daha çok sever demeyin abla avukat tavsiyesi deyin kanamanızındert etmeyin kanamam yoktu öldü alakası yok canı veren allah
kaynana ne kadar dost görünürse samimiyse inanın sizin o kadar düşmanınız düşman uzakta değil en yakınızda eve gidin başka evlerde temizlik yapın ama kimseyi evinize almayın paranızı verin sözünüz gecsin dik durun anneniz kardesinizden basla dostunuz yok geri kalan manipüle

:emir_bebek:2023 TEMMUZ ANNELERİNİN PAYLAŞIM ALANI:emir_bebek:
Anne AdayiYasSon Adet TarihiKacinci ÇocukCinsiyet
@evrem382726 Eylul1?
paris2023 paris2023 3926 Eylul1?
@Etoilepolaire3226 Eylul1?
@mineHira3629 Eylul2?
@Kbranrr2729 Eylul1?
@smelllikeheaven?29 Eylul1?
@Emineemine893330 Eylul1?
@tuubii48291 Ekim2?
@linkin13331 Ekim1?
@tuubii48291 Ekim2?
@merve_eymen?1 Ekim2?
@Mervelious331 Ekim133
@yesillibiri271 Ekim1?
@psikolojikdelipdr272 Ekim1?
G gumusservii 273 Ekim1?
LadyMorganas LadyMorganas 243 Ekim3?
@LeucotheaThemis?4 Ekim1?
@Rosebelle314 Ekim1?
@Pheebs294 Ekim1?
@burdabikiz345 Ekim1?
Eymen01 Eymen01 226 Ekim2?
E ebru1695 327 Ekim2?
biscotti20 biscotti20 297 Ekim1?
@nataka34267 E
@Hep ayni hikaye327 Ekim1?
@efeeylul348 Ekim2?
@weis378 Ekim2?
@lina2005309 Ekim1?
@Minesuu3310 Ekim2?
@tomriscandan3710 Ekim1?
@PISTIGIM3511 Ekim3?
M Minicikfzt 2911 Ekim1?
@mesirmacunu2714 Ekim1?
@melek0762414 Ekim1?
@halimeL3016 Ekim1?
@jester3417 Ekim1?
@Sedeflikaraf?17 Ekim2?
@kendimeinanamiyorum2620 Ekim1?
Merhaba bende katılabilir miyim

Kızlar ya bugün sabahtan belime bı ağrı saplandı. Biraz korktum açıkçası düşük falan olcak diye aklım çıktı. Neyseki sonradan yavaş yavaş geçti ağrım.

Kizlar kasıklarımda sancım vardı acile gittim kese 65 mm içinde yolk saç var ama embriyo yok.5+2 günlüğüm.Doktor umutsuz konuştu Embriyonun görünmesi lazımdı sanırım.Olmadi işte yine o kürtaj odasına gidicem zaten hiç tutamadım karnımı sevemedim içimden gele gele korktum hep. temmuz annesine olamayacağım. Ellerim bomboş yine
Canım zaten arkadaşlar da söylemişler ama ben de yazmak istedim. Ben 5+4'te doktora gittiğimde sadece küçücük bir kese görebildik. Daha bu haftada ne bebeği? Ve bana bunun çok normal olduğunu söyledi doktorum, 2 hafta sonra kalp atışı ve bebek için gel dedi. 2 hafta sonra 7+4'te gittiğimde bebeği de gördük kalp atışını da duyduk çok şükür. Senin de böyle olacak merak etme içini ferah tut. Sakın olumsuz düşünmüyoruz❤️

Canım zaten arkadaşlar da söylemişler ama ben de yazmak istedim. Ben 5+4'te doktora gittiğimde sadece küçücük bir kese görebildik. Daha bu haftada ne bebeği? Ve bana bunun çok normal olduğunu söyledi doktorum, 2 hafta sonra kalp atışı ve bebek için gel dedi. 2 hafta sonra 7+4'te gittiğimde bebeği de gördük kalp atışını da duyduk çok şükür. Senin de böyle olacak merak etme içini ferah tut. Sakın olumsuz düşünmüyoruz❤️
Evet öyleymiş çok sukur herşey yolunda gibi görünüyor. Bugün doktora gideceğim 5+6, 6+0 günlüğüm. Gorecegimiz yine en fazla kese kendimi hiçbir beklentiye sokmuyorum çünkü doğalı buymuş. Buna sukur bakalım doktor ne diyecek 🥰

Çok kötüyüm yaa. Acıktım ama bulantım var. Su bile içmekte zorlanıyorum. Geceleri midesi bulananların kızı mı oluyor acaba 😂 (Not: Bir oğlan anasının umudu 😂)
Canım annem hep şey der bı abimde gece çok bulanmış bı abimde sabah bendede sürekli bulanmış 😂😂 kısacası bulantiyla cinsiyet öğrenilmiyor bence 😂

Kızlar bulantılar ne zaman başlıyor ben 5 haftalığım şuan sabahları uyandığımda çok az bulantım oluyor ama istiğfar etmiyorum
Biz senle aynı sayiliriz benim başlayalı 2 gün oluyor istiğfar etmedim ama etmekten bin beter şekildeyim.Ayakta pek duramıyorum herşey kokmaya başladı. Bu böyle kotuyken sahada kötüleşmez insallah

Kızlar sat a göre aynı zamanlardayız. Benim de 7 Ekim. Sizin durumlarınız nedir? Bebeğiniz göründü mu? Kalp atışını duydunuz mu?
Evet canıö
Evet canım pazartesi kalp atışını duyduk

Canım hakkında hayırlısı olsun bebeğine üzüldüm boşver sen milleti kendi yoluna bak en iyisi kendi yolun

Günaydın kızlar ben baya üşütmüşüm sabaha kadar mide ağrısı çektim kustum kociş gitmeden nane limon yaptı midem için inşallah iyi gelir hala bulantım var biran önce geçsin istiyorum 😭

Günaydın kızlar ben baya üşütmüşüm sabaha kadar mide ağrısı çektim kustum kociş gitmeden nane limon yaptı midem için inşallah iyi gelir hala bulantım var biran önce geçsin istiyorum 😭
Dikkat et canım kendine ya bol bol dinlen sıcak şeyler iç hep bı de biseyler yemeye çalış

X