2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Amin inşallah.Yarin benim kontrolüm var o yüzden kendimi listeye henüz ekletmedim.Kesin olsun diye bekliyorum uzaktan takipteyim suan.
Bende ekletmistimde benimkide biraz muamma 😔 beta ilk 524 sonra ucgun arayla 734 arttı , 5 haftalıkken kese göründü ama çoğu kişi boş gebelik olabilir diyo, 2 Aralık'ta belli olcak

Kızlar kanaması olan arkadaşlar benim bir önceki gebeliğimde kanama oluyordu hatta her ay bildiğiniz orkit takıp hastaneye gidip serum yer kahveye dönüştürürlerdi hatta ben hamile olduğumu üçüncü ay adet kanamam 16 gün sürünce doktora gittim kis var diye 3 aylık hamile olduğumu öğrenmiştim çocuğun kalbi falan atıyordu yani sizin tek yapmanız gereken şey günlük işlerinizi yapın sürekli yatmak fayda sağlamıyor ama kesinlikle yapmamanız gereken ağır kaldırmayın ayağınızı sıcak tutun eşinizle ilişkiye girmeyin vede kesin ve kesin korona aşısı olmayın dokuz ay boyunca böle yaparsanız kanama sizi etkilemez ha bide uzak yola çıkmayın araba sarınca kanama çoğalıyor benim kızım önden bile gidiyordu emin olun strese gerek yok yani Allah ol derse olacaktır zaten

Detaylı açıklamanız için çok teşekkür ederim, inşallah diğer kese içinde güzel haberleri alırsınız ...
benimde cuma akşam verdiğim Beta 524.6 idi.tekrar salı sabah verdim oda 734 çıktı sağlık ocağındaki sağlıklı bir artış değil dış gebelik olabilir dedi, sonra dayanamadım ağrım var diye kadın doğuma acile gittim çok şükür kese göründü 5 haftayla uyumlu dedi , kan takibine gerek yok kese göründü dedi.

Yinede huzursuzum randevum 2 Aralık'ta korkuyorum, günler gecmiyo sanki , bazen hamilelik belirtilerim tamamen kaybolmuş gibi oluyo kafam çok karışık...
Rabbim olduruyorsa olduruyor cnm benmde ilk doktorum kese küçük sağlıksız boş gebelik gbi duruyor demşti kan tahlil hafta uygun çıkmıştı ama yinede görmeden birşey deyemeyiz diyordu ve çok şükür sonrasında kalp atışını duyduk...bnmde herzamann belirtilerim yok dış gebelik değil onu öğrendin en azından kese gözüktü 2 aralıkta bebişinide göreceksin 🙏👐

Kizlar hepimize çok geçmiş olsun Ankara'da beşik gibi sallandik binanın kolonları gicirdadi tekrar olmasın insallah

Sırtın tam neresi? Üç gün boyunca sağ orta tarafta cooook kuvvetli bir ağrı yaşadım. Uyandığımda yoktu öğlen başladı ama inatla tutulduğuna inandım 😅 kimildasam acıyordu dogrulamadim bile üç gun
Ayy aynı benimde tam sağ orta kısım sanki kemiklerim ikiye bölünüyor gibi :) inşallah hemen geçer.

Rabbim olduruyorsa olduruyor cnm benmde ilk doktorum kese küçük sağlıksız boş gebelik gbi duruyor demşti kan tahlil hafta uygun çıkmıştı ama yinede görmeden birşey deyemeyiz diyordu ve çok şükür sonrasında kalp atışını duyduk...bnmde herzamann belirtilerim yok dış gebelik değil onu öğrendin en azından kese gözüktü 2 aralıkta bebişinide göreceksin 🙏👐
Bugün 6 hafta oldum acaba akşam gitsemmiki acile bı kalp atışını duysam veya orda olduğunu duysam çok rahatlicam, ben konu açmıştım oraya biri kesinlikle boş gebelik benimkide böyle artmıştı yazmış çok üzüldüm 😔

Kızlar prilam dr kullanan var mı aranızda? memnun musunuz?
bende kullaniyorum oyle bi faydasini goremedim acikcasi aksam iki tane iciyordum kusmalar ayniydi sabahlar 2 tane iciyorum biraz daha rahatladim ama kusmalar ayni
Doktorum bugun bir kese daha gördü yani iki kese gördük ama birinin içinde kalp atışını alıyorduk umarım diğerindende ilerleyen haftalarda kalp atışını alırız🙏🙏🙏👐
Maşallah canim normal benimde ilk gebelikte biri bostu ama bi hafta sonra yetisti kardeşine.

Bugün 6 hafta oldum acaba akşam gitsemmiki acile bı kalp atışını duysam veya orda olduğunu duysam çok rahatlicam, ben konu açmıştım oraya biri kesinlikle boş gebelik benimkide böyle artmıştı yazmış çok üzüldüm 😔
Canım ben dün 6+6 ydım. Kalbinin attığını gördü ama kalp atışı duyamadı çok küçük diye. Şimdi senin bebiş daha da küçüktür. Bu seferde sıymaz be görmezlerse daha da kötü hissedebilirsin kendini. Bence bir hafta daha bekle.

Canim.herkesin ki farkli kimseyi kendinle.kiyaslama. senin bebişin sadece biraz nazlı 🥰 nazli nazli yükseliyor annesi endiselenme bebegin seninle Allahin izni ile🙏🥰

X