2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bugün 6 hafta oldum acaba akşam gitsemmiki acile bı kalp atışını duysam veya orda olduğunu duysam çok rahatlicam, ben konu açmıştım oraya biri kesinlikle boş gebelik benimkide böyle artmıştı yazmış çok üzüldüm 😔
Bende boş gebelik geçirdim ve doktor 8 haftalık olana kadar her şey değişebilir dedi geç döllenme falan olabilir diye her hafta gidip baktik 9 da göremeyince boa artık ama bir hafta daha bekleyelim kesin olsun dedi 10 haftalık olunca hala yoktu ve kürtaj oldum. Bu erkenden belli olabilecek bir şey değil rabbinden hayırlısını işte kalbini ferah tut

Bugün 6 hafta oldum acaba akşam gitsemmiki acile bı kalp atışını duysam veya orda olduğunu duysam çok rahatlicam, ben konu açmıştım oraya biri kesinlikle boş gebelik benimkide böyle artmıştı yazmış çok üzüldüm 😔
Bu kadar endişeli olsam ben giderdim bence gidip bakmakta fayda var, kese büyüdü mü o görünür en azından

Günaydın kizlar. Depremi hisseden yaşayanlar olarak geçmiş olsun. Uzun süre uykuya dalamadim tekrarlayacak diye. Allah korusun:KK43: 99 ve diğer birçok depremi yaşamış birisi olarak bu fobi hayat kalitemi çok düşürüyor..

Kizlar ben hic su icemiyorum. Resmen hemen karnim sisiyor, midem bulaniyor zaten once de hic su icen birisi degildim. Hamilelikte cok onemli oldugunu biliyorum kiziyorum da kendime. Siz gunde kac bardak iciyorsunuzdur?
1veya 2 bardak çünkü cikarttiriyo. İçemiyorum. Ama duzeltmem lazım :/

Doktor randevum vardı bugün beni fetal dnaya yönlendirdi. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Henüz arastirmadim. Eşim istemiyor ben kararsızım.

Tiroid ilacı ve folik asiti icerken içiyorum 1 veya 2 bardak , fazlasını bnde içemiyorum normalde hiç icmezdim zaten ayda belki 1 veya 2 bardak içerdim tadı çamur gibi geliyo, biliyorum mide bulaninca hiç bişey yiyesi ilçesi gelmiyo ama şu icmesende sabah aç karnına yarım havuç yesen bebeğin kesedeki su miktarı için çok önemli dengeli tutar, doktorum önermişti ilk gebeligimde bence bı dene...
Iyi fikirmis canim deneyecegim. Meyve falan yemeye calisiyorum, sut iciyorum ama su icemiyorum hic :KK43: ben de gunde 1-2 bardaktan fazla icmiyorumdur

Kizlar çalışıyorum o yüzden çok fazla insan görüyorum bugün boğazım sis kalktım toplu taşımada felan da hep maske takarım ama bir yerden geldi beni buldu boğazım vücuduma halsizlik yapıyor ne yapsam çabuk atlatirim koranadan felanda korkuyorum 😔

Ben 21 kasımda kan verdim 57 cıktı doktorum tekrar kan ver demedi direkt 29’u gel keseyi görelim dedi acaba kan vermem gerekiyor mu o öyle demedi ama kafaya taktım biraz 🥹

X