2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ay biz senle ikiz gibi bitircez bu hamilelik surecini galiba her seyimiz ayni gidiyo. Yogurtlu seyler bulantiya iyi geliyomus bu arada denedim kesti biraz gercekten aklinizda olsun. Yayla corbasi ozellikle baya iyi geldi
Hahaha sende mi kız ay bunu duyduğum iyi oldu kraker yemekten papatya çayından içim şişti ha bu arada 2 gündür mesaj falan gelmiyor ya tesadüf girip görüyorum valla

Ben de kullanıyorum yarın doktora gidip görüşeceğim birden kesmek de doğru değil çünki

Diyet yapıyorum. Diyetisyene gittim şuan normal klasik bir diyet uyguluyorum. 3 ayın sonunda güncellenecek bebek benden beslenmeye başlayınca.

Duyarsın canım 6+1 en geç 6+3 duyulmaya başlanıyor tabu doktorun cihazı etkiler ama

Sen daha iyi bilirsin tabi ama doğumdan sonraya bıraksan daha doğru olmaz mı zaten kilo alacağız ve vereceğiz

Hahaha sende mi kız ay bunu duyduğum iyi oldu kraker yemekten papatya çayından içim şişti ha bu arada 2 gündür mesaj falan gelmiyor ya tesadüf girip görüyorum valla
Papatya çayını sordun mu bitki çayları yasak ya o yüzden sordum ve zencefil çayı içebiliyoruz ve mide bulantısı baya iyi geldi hem hastalıktan korur mevsimi geldi

Ay biz senle ikiz gibi bitircez bu hamilelik surecini galiba her seyimiz ayni gidiyo. Yogurtlu seyler bulantiya iyi geliyomus bu arada denedim kesti biraz gercekten aklinizda olsun. Yayla corbasi ozellikle baya iyi geldi
Yayla çorbasını hemen yarın denerim bende geçen akşam yoğurt granola yaptım iyi geldi demek yoğurttanmiş

Teşekürler ederim siz boyle soyleyince biraz rahatladim. İlk gebelik cahilliği diyelim, her konuda mutlaka bilgim var ama iş pratiğe gelince elim ayağım dolanıyor

En son kese göründü 4mm lik , 5 haftayla uyumlu dendi, 2 Aralık'ta tekrar gitcem kalp atışını duymaya , günler gecmiyo
Bide kusma yok , göğüs dolgunluğu yok korkuyorum belirtiler niye başlamadı diye
Bendeki göğüs dolgunluğu da regl öncesi gibi değil ya daha farklı aynada bakınca göğüslerim büyümüş aslında ama regl öncesi gibi acıma hissi yok çok daha az belki seninki de öyledir kusmam benim de yok ki ben çok kusan biriyim normalde hemen midem bulanır her şeyden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…