2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok teşekkür eserim İnşallah kanamalarım büyük oranda azaldı inşallah bir an önce biter de ayaklanırım böyle yatınca insan kendisini dinliyor bi yerim mi ağrıyor midem mi bulandı
Kanama dediğin kırmızı mi canım kahverengi mi benim de sürekli nerdeyse kahverengi akıntım var Perşembe gününden beri

Ben de gurbetteyim ilk bir haftayı eşimle bir şekilde atlattık elinden geldiğince yapıyordu sağ olsun ama işler yoğun olduğu için çok zorlandık baktık kolay kolay geçmeyecek kardeşim geldi yanıma bir süre de böyle idare edeceğiz bakalım inşallah çabuk biter amin inşallah

Kanama dediğin kırmızı mi canım kahverengi mi benim de sürekli nerdeyse kahverengi akıntım var Perşembe gününden beri
Kahverengi akıntı olarak başladı sonra bildiğin pıhtılı kanama gördüm bazen kırmızı bazen siyah çok yoğundu sonra çok şükür hem hafifledi hemde kahverengine döndü ama yine pıhtılı devam ediyor. Progestan kullanıyor musun bol bol yat dinlen ve stres yapma ben ilk günler çok ağladım baktım ağladıkça artıyor sonra defimle sağlıklıyla benimle kalacak sağlıksızsa ne kadar erken beni bırakırsa o kadar iyi bu düşünce gerçekten çok iyi geldi

Nasıl kilo verdiniz ?benimde şuan göğüslerim çok çok büyüdü yemek gerçekten az yiyorum çikolata bile kötü geliyor normalde tatlı canavariyimdir. Ve istediğim kilodan yukarda başladı hamileliğim üç dört kilo versem çok mutlu olacağım

Kızlar benim 6+3 günlük oldum bu belirtiler oluyormuş meme şişliği rahatsızlığı yaşayan gördüm normal diyor burda

Eklentiler

• Screenshot_20221121_145242_com.kksal55.gebelik.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20221121_145326_com.kksal55.gebelik.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 35
Kullanıyorum canım rapor da verdi doktor bir hafta dinleniyorum ama kafaya çok takıyorum ya doğrusu tabi ki sağlıksızsa ne kadar erken bırakırsa o kadar iyi ama insan çok korkuyo

Kullanıyorum canım rapor da verdi doktor bir hafta dinleniyorum ama kafaya çok takıyorum ya doğrusu tabi ki sağlıksızsa ne kadar erken bırakırsa o kadar iyi ama insan çok korkuyo
Tabi ki korkuyoruz çok normal . Çift çizgi görene kadar neler çektim. Dış gebelik kimyasal gebelik rahim filmi tıkalı çıkan tüp tekrar film… uzun bekleyişlerin ardından korkmaz mı hiç insan hatırlıyorum sanki seni rahim filmi için yazılmıştık

Evet canım ben de rahim filmi çektirdim endometriozis hastasıyım ben ameliyat oldum vs çok zor hamile kaldım gerçekten

Ben de istedigime emin degilim, internette biraz arastirinca sanki dunyanin en riskli seyiymis gibi hissettim, moral bozucu. Zaten 3 cocuk olacak, maddi manevi zor.hayirlisi olsun
Yok canim oyle dusunme ikiz guzel bi duygu benim bebisler 2 yaş 4 aylikler kucuk olduklari icin ikiz istemiyorum zaten süpriz oldu bu gebeligim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…