2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kuzu sat 23 ekim :)

Masalllah yaaaaa oy oy sura ya bi ta ne

Yok yok sorun degil bir lutuf diyelim
Beta baktirmadim, 5+0 da muayene oldum 2 kese vardi, birini begenmedi dr, bu gidecek buyuk ihtimal dedi, sonra 5+2 de gittim,iki kese de gelismisti. Ama devam etmeyedebilir 2li, bakalim gorcez
Ya inşallah ikiside devam eder canım benim, hayırlı haberler almanı diliyorum

Ne güzel :) bende çarşamba gitcemde görünür mü görünmez mi çok merak ediyorum. Cumartesi günü 1004 tü betam.
Görünür bence canım bana görünmesi için karından 6bin olması lazım dedi doktor ama bı deneyelim yine de dedi çok net gördük keseyi görünmese de üzülme birkaç gün sonra tekrar gidersin yine görünür

İnşallah bu sefer her şey yolunda gidecek canım
Amin inşallah. Çarşamba kontrol var. Kimseye duyurmyorum henüz eşime bile söyleyip soylememekte kararsız kalmıştım. Gruba da o yüzden çok yazmıyorum. Sonrasında üzülüyorum grupta arkadaşlarla gönül bağı kurup sonra ayrılmak kötü oluyor.

Haklısın canım ben baya umut bagladim benim de kontrolüm cumartesi aklım hep kontrol gününde acaba nasıl olcak doktor ne diyecek diye

Çoğumuz aynı durumdayız canımcım tam bahsettikleri mi ben yaşadım başka yaşayan arkadaşlarda okudum korkacak bir şey yok ..
Bir iki gün acı azalıyor sonra yine sağlı sollu genelde sollu bir acı oluyor ayyyni oyma ağrısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…