2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Dene dene yayla corbasi yogurtlu makarna yogurtlu yulaf sakiz ama genel olarak yogurtlu seyler hem doyuruyo hem bulantiya iyi geliyo. Bende en azindan 🙂
Bugün tarhana yapmıştım yarın sabah hemen yayla çorbası yapayım. Geçen masterchefte pilav yaptılar akşam akşam kalkıp pilav yaptım yoğurtla yedim o da iyi gelmişti haklısın valla mideye iyi geliyor🥰🥰

Bendeki göğüs dolgunluğu da regl öncesi gibi değil ya daha farklı aynada bakınca göğüslerim büyümüş aslında ama regl öncesi gibi acıma hissi yok çok daha az belki seninki de öyledir kusmam benim de yok ki ben çok kusan biriyim normalde hemen midem bulanır her şeyden
Bendede sadece ucu açıyor biraz koyulaşma var, belkide bazı kişilerde geç başlıyormuş heralde kusma, olmamasını tercih ederim ama olursa da yapcak bişey yok 😂

En son kese göründü 4mm lik , 5 haftayla uyumlu dendi, 2 Aralık'ta tekrar gitcem kalp atışını duymaya , günler gecmiyo 😐
Bide kusma yok , göğüs dolgunluğu yok korkuyorum belirtiler niye başlamadı diye
Maşallah canım 🤗 ama korkmadan oğlumda hiç bir belirtim olmadı hamilelik boyunca düşün yani bence olabilir

Merhaba sat 26 Ekim bat 23 kasım bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım. Tecrübelerinizi göre yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_20221121_181010.jpg
    IMG_20221121_181010.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar bende de göğüs ağrısı dışında bir değişiklik yok. Kontrolde olması gerekenden 3 gün geride göründü. Normal mi bu? Doktor haftaya tekrar bakarız dedi. Olabilir de olmayabilir de dedi. Bekleyip göreceğiz dedi. Düşük de başımdan geçtiği için bu sözleri beni endişelendirdi. Sizlerde de olması gereken hafta ve günden geriden gelen var mı? 🙁

Kızlar bende de göğüs ağrısı dışında bir değişiklik yok. Kontrolde olması gerekenden 3 gün geride göründü. Normal mi bu? Doktor haftaya tekrar bakarız dedi. Olabilir de olmayabilir de dedi. Bekleyip göreceğiz dedi. Düşük de başımdan geçtiği için bu sözleri beni endişelendirdi. Sizlerde de olması gereken hafta ve günden geriden gelen var mı? 🙁
E geç yumurtlamıs olma ihtimalin yok mu ? Herkes birebir 14. Gün yumurtlamiyor ki.
Bence gönlünü ferah tut. 3 gün geride olması bence biseyi değiştirmez.

Kızlar ben bugün gittim doktora. kullandığım antidepresan hapını falan gösterdim. İlac yüzünden riskli gebelik durumun var dedi o yüzden Ankara şehir Hastanesi'ne Perinatoloji bölümüne sevk etti. Çarşamba sabahına randevu aldim

Kızlar ben bugün gittim doktora. kullandığım antidepresan hapını falan gösterdim. İlac yüzünden riskli gebelik durumun var dedi o yüzden Ankara şehir Hastanesi'ne Perinatoloji bölümüne sevk etti. Çarşamba sabahına randevu aldim
Hep iyi düşün kendini strese sokmamaya çalış. Ne şartlarda doğan bebekler var. Rabbim nasip etsin yeterki ikinizde sağlıklı olun inşallah.

Hangi ilacı kullanıyorsunuz? Psikiyatristler daha güvenli gruba geçebiliyor ya da minimal dozla takip edebiliyorlar

Alala, perinatolog ne yapacak şu aşamada? Testler için de erken, herkes hamileliğini bilmeden önce neler neler kullanıyor, kanser tedavisi gören bile oluyor, hemen bir şey olacağını sanmıyorum

Sen daha iyi bilirsin tabi ama doğumdan sonraya bıraksan daha doğru olmaz mı zaten kilo alacağız ve vereceğiz
Bir yanım tam senin söylediklerini söylüyor diğer yanım daha bebek benden beslenmeye bile başlamadı hala kilo kaybedebilirsin diyor 🙈 bir önce ki hamileliğim de eklem ağrılarım oldu , şimdi ne kadar hafif o kadar iyi diye düşünüyorum🤰

Bir yanım tam senin söylediklerini söylüyor diğer yanım daha bebek benden beslenmeye bile başlamadı hala kilo kaybedebilirsin diyor 🙈 bir önce ki hamileliğim de eklem ağrılarım oldu , şimdi ne kadar hafif o kadar iyi diye düşünüyorum🤰
Merhaba tüp Bebek tedavisi sırasında bir ayda yaklaşık 5 kilo aldım ben de ilk aylarda acaba kilo verilebilir mi diye düşünüyorum yoksa sonuna kadar 3 rakamlı kiloları rahat görebileceğim gibi

Yinede vitaminlerinden ve yaşamından etkileniyor eğer doktor bir şey olmaz derse sadece yürüyüş yapabilirsin belki ve eklem ağrıları kiloda etkili tabi çok kiloluysan ama hareketsizlikten daha çok ağrır. Hamileliğin boyunca kısa yürüyüşler ama gezerek değil tempolu yuruyus bence hem doğumda hem sonrasında hemde hamilelik sürecinde seni rahatlatabilir

X