2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benimkide çok yakın..işte tesettürlü olduğum için amaan hazırlan et üşeniyorum hem ben alıştım
Ben nasıl etdim ilk 1 hafta her gün vurdurdum sonra haftada 1 defa sonra ayda 1 defa 1 sene oldu bende

Yok canım femara kullandım çatlatma iğnesini dün oldum oldum işte 2 hafta sonra Allah kerim artık
Olmazsa bir sonraki aya falan aşılamaya gidecem
Merhaba ilk yumurta takibin mi?
Femara bende yan etki yapmıştı ağrı vs, sende yapti mı?

Benimkide çok yakın..işte tesettürlü olduğum için amaan hazırlan et üşeniyorum hem ben alıştım
Ben nasıl etdim ilk 1 hafta her gün vurdurdum sonra haftada 1 defa sonra ayda 1 defa 1 sene oldu bende
Aynen bende tesettürüyüm eşofmanın üstüne çekiyorum kabanı başörtüsünü sıfır makyajla gidiverip geliyorum soğuk ve ıslak diye laf ettiğim havaya bak bir saatte yaz gelmiş

Eklentiler

• EFED305E-3DBD-43E5-B63F-EDC92B024E82.jpeg
    165,7 KB · Görüntüleme: 58
Yok canım femara kullandım çatlatma iğnesini dün oldum oldum işte 2 hafta sonra Allah kerim artık
Olmazsa bir sonraki aya falan aşılamaya gidecem
Ben de femara kullandım ama hiç umutlu değilim bu ay neden bilmiyorum ya. Mayısa kadar süre verdim kendime saldım artık. Mayısta aşılama olurum artık kısmetse bakalım

Aynen bende tesettürüyüm eşofmanın üstüne çekiyorum kabanı başörtüsünü sıfır makyajla gidiverip geliyorum soğuk ve ıslak diye laf ettiğim havaya bak bir saatte yaz gelmiş
Ben neden sıfır makiyajla çıkamıyorum ya..hiç bir şey demiyorum ama gözümün altına kapatıcıyla kapatmasam çok yorğun görünüyorum..Havalar çok güzel annemler eldivansız dışarıya çıkamıyorlar

Ben yine ikinciye yumurtluyorum galiba tavukları geçtim geçen ayda 3 gün boyunca pik gördüm reglime 4 gün vardı, bu ayda aynısı olucak galiba bu niye böyle oluyor ya 2 kere yumurtlama iyi mi?

Eklentiler

• Screenshot_20230128_164544_com.android.gallery3d.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 54
Aslında sadece sen kendini öyle görüyorsun bende eyeliner olmadan çıkamazdım gözlerim belirgin olsun isterdim ama kimse bizim kadar dikkat etmiyor bende bir kaç kez öyle dışarı çıktım bir anda özgüvenim kayboldu insanlarla gözgöze gelmemeye çalışıyordum. Sonra saçmaladığımı anladım sen kendine güvenip gülümseyince yüzün ışıldar zaten

Ayy valla nebilim ya hiç alışmadımsaçlar görünmediği için bir tek gözler kalıyoro zamanda istiyorum güzel görüneyim

Merhaba ilk yumurta takibin mi?
Femara bende yan etki yapmıştı ağrı vs, sende yapti mı?
Klomen denedim bir kere de çatlayma iğnesiyle devamında ama sonuç alamadım şimdi femara kullandım 5. gün başlayıp 14. günümdeyim şuan femaradan ötürü bir ağrım olmadı iğneden öyürş şişkinlik var ama daha önce de oldu . Yani bariz bir yan etki görmedim canım, sende var mı ki

Ben de femara kullandım ama hiç umutlu değilim bu ay neden bilmiyorum ya. Mayısa kadar süre verdim kendime saldım artık. Mayısta aşılama olurum artık kısmetse bakalım
Ben de canım valla bir sonraki aya aşılama istiyorum artık yeter 2 kere de onu denerim nasip kısmet
Ama günün daha var canım sen niye umudunu kaybediyorsun ki Allah büyüm inşallah zamanı yazgısı bu aydır bebişlerimizin

Ben yine ikinciye yumurtluyorum galiba tavukları geçtim geçen ayda 3 gün boyunca pik gördüm reglime 4 gün vardı, bu ayda aynısı olucak galiba bu niye böyle oluyor ya 2 kere yumurtlama iyi mi?
Adetine kac gun vardi canim ? Hamile olabilir misinn

Eşit değil canım ama bu ovülasyon testiyse negatif

Tekrar mı koyulaştı canım pik değil sanki bu

Bilmem içimden öyle hissediyorum ya. Bu ay çok kastık kendimizi yumurta büyüdü hadi hadi hadi diye. Belkide o yüzden. Çok stres yaptık. O yüzden hayırlısı.

Çok yumurtam olduğu için öyle hiss ediyorsun..sen onu boş ver..gebelik hiss ediyor musun??bu günlerde verdiğim soru bu
Yok ya daha 15 günüm var ben hiç hamile kalamicak mısım gibi hissediyorum hep bilemiyorum yani Allah'tan hayırlısını diliyorum tevekkülü bizden takdiri Rabbimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…