2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yok ya daha 15 günüm var ben hiç hamile kalamicak mısım gibi hissediyorum hep bilemiyorum yani Allah'tan hayırlısını diliyorum tevekkülü bizden takdiri Rabbimden
Ya kız seni demiyorum..diyorsun ya çoğul hiss ediyorsun bende..bende diyorumki hiss ediyor musun ben hamilemiğim? Birde sende benim gibi valla hiç öyle düşünme her şeye çare var canım dur bakalım

Ya kız seni demiyorum..diyorsun ya çoğul hiss ediyorsun bende..bende diyorumki hiss ediyor musun ben hamilemiğim? Birde sende benim gibi valla hiç öyle düşünme her şeye çare var canım dur bakalım
Evet her seni gördüğümde grupta bu kız hamile bence diye içimden geçiriyorum bilmiyorum yani sadece bir his Aslında ben sana bir kere test yapsana yarın en azından iğne etkisi geçmişmi ona bak dicektim

Evet her seni gördüğümde grupta bu kız hamile bence diye içimden geçiriyorum bilmiyorum yani sadece bir his Aslında ben sana bir kere test yapsana yarın en azından iğne etkisi geçmişmi ona bak dicektim
Yaaa Allahım nolur dediğin gibi olsun..ama test yapmaya korkuyorum..pozitif gösterir ilaçtan diye..bir kaç gün bekleyim edicem

tebrik ederim umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.Ne ilacı içtiğinizi bilmiyorum ama öğrendiğiniz anda bırkamışsınız.Doktorum ya hep ya hiç kuralı der hep,ilaçlardan ya da toksik maddelerden etkilenmişse tutanamaz der hep.Bi kaç haftaya kalbini de duyarsınız rahatlarsınız dilerim

Bende hıcbısey olmasada goz altı kapatıcısı ve rımelsız cıkamayanlardanım Niqu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…