2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

6.hissi kuvvetli demek ki adamın😂 bakalım bu kez bilmiş mi? İnşAllah bilmiştir ☺️ Kaç gün kaldı teste? ☺️
Yok öyle diğil sadece hep pozitif düşünüyor☺️aslında doktorlar 14 günde diyorlar yapın..ama ben sanki erken yapıcam🫣

Yok öyle diğil sadece hep pozitif düşünüyor☺️aslında doktorlar 14 günde diyorlar yapın..ama ben sanki erken yapıcam🫣
İnsan dayanamıyor dimi? ☺️ İnşAllah hayırlısıyla sağlıkla pozitiftir sonuç🤲🏻🥰

Benim de 4.iğne günüm bugün. Şimdi gidip yaptırcam. Vallahi biraz üşeniyorum artık rabbim zor tedavilerde uğraşanların yardımcısı olsun şifa versin İnşAllah 🤲🏻🥰

@fnd_50 melisaa93 melisaa93 sevayd sevayd @trueliving_ @imagination forever @tubiiloji melegim can melegim can @dra_21 Niqu Niqu @Belisimm @bebekheyecani anam kım vardı baska kızlar sabah sabah bu kadar kullanıcı adı aklıma geldı
Ve benım için diğer hamişlerden önemli kişiler @maman @pozitifbiri
@maman 💜

Kızlar cok sevındım gercekten Allahım’a sukurler olsun saglıklada ılerler ınşallahhhhh en buyuk ıstegım suan bu buyusun kocaman olsun oyuzden bu bı ıkı hafta cok onemlı benım için sizler de bana dua edın inşallah büyür.
Gelelim bu hafta içtiğim onca ilaca inşallah Rabbım onu korur , okadar kotu gunler gecırdım ki, içmeden cok cok zordu. Ve tek gun oldugu ıcın ilişki ihtimal de vermedım cok acıkcası oyuzden saglıgıma tedavime devam ettım. Kızlar sız konuyu bılıyorsunuz aminn🙏 Bu grupta pozıtıf test ile başlatıyorum hepınız teker teker sızde pozıtıflenıyorsunuz tamammı 💜
Hayırlı olsun canım 🥰 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı diğer bekleyenlerin ve benim başıma inşallah 🤲😊

İnsan dayanamıyor dimi? ☺️ İnşAllah hayırlısıyla sağlıkla pozitiftir sonuç🤲🏻🥰

Benim de 4.iğne günüm bugün. Şimdi gidip yaptırcam. Vallahi biraz üşeniyorum artık rabbim zor tedavilerde uğraşanların yardımcısı olsun şifa versin İnşAllah 🤲🏻🥰
Amin Allah canım🙌🏻Tabi ya dayanamıyorum ama 5 şubatda evlilik yıl dönümüz bir taraftanda üzülmek istemiyorum.Kuzum ne iğnesi şimdi sende?kendin yapa bilirsin kendin yap..ben hep kendim yaptım.

Benimde bat 4 şubat iç bacak agrısı bu ay ilk defa bende yaşıyorum yogun akıntım sırt ve bel agrım dışımda
Benim genelde adet olmadan önce böbreklerim ağrır Şuan atmış ağrı var . İdrar köpürme iç bacaklarımda kasık aşağısında ağrı onun dışında göğüslerde hassasiyet falan hiçbir şey yok test de çok silik çıktı . Doktorumla konuştuğumda Şuan bhcg için gelme adetinin 10 geçmesini bekle çünkü erken sonuç veren testlerde bazen kimyasal gebelik sonucu verebiliyor dedi . Bunun içinde üzülmeye gerek yok sağlıksız çocuğu rahme tutmaması daha iyi şeklinde konuştu

Balka bır belırtın varmı canım galıb bız aynı gunlerde ıyne yapmıwtık
Ben igne olmadım kuzum kendi çatladı. Başka gögüslerimde arada bi sızlama var ucunda ama büyüme yok . Aşırı gazım var 3 gündür mide agrım var arada yanmada oluyor. 2 gündür de uzanıyorum sanki içimde savaş var gurul gurul sesler geliyor midemden. Son olarak arada bir birden gelen karın agrım var sancı girip çıkıyor

Benim genelde adet olmadan önce böbreklerim ağrır Şuan atmış ağrı var . İdrar köpürme iç bacaklarımda kasık aşağısında ağrı onun dışında göğüslerde hassasiyet falan hiçbir şey yok test de çok silik çıktı . Doktorumla konuştuğumda Şuan bhcg için gelme adetinin 10 geçmesini bekle çünkü erken sonuç veren testlerde bazen kimyasal gebelik sonucu verebiliyor dedi . Bunun içinde üzülmeye gerek yok sağlıksız çocuğu rahme tutmaması daha iyi şeklinde konuştu
Silik gördüysen diger günler tekrarla canım koyulaşır varsa

Amin Allah canım🙌🏻Tabi ya dayanamıyorum ama 5 şubatda evlilik yıl dönümüz bir taraftanda üzülmek istemiyorum.Kuzum ne iğnesi şimdi sende?kendin yapa bilirsin kendin yap..ben hep kendim yaptım.
Yaaa İnşAllah en güzel hediyenizin haberi gelir o zamana🥰🤲🏻

B12 iğnesi canım ben kendime iğne yapamam ki bir kez çatlatma iğnesi yaptım onun iğnesi küçücüktü bu normal enjektör☺️

Ben igne olmadım kuzum kendi çatladı. Başka gögüslerimde arada bi sızlama var ucunda ama büyüme yok . Aşırı gazım var 3 gündür mide agrım var arada yanmada oluyor. 2 gündür de uzanıyorum sanki içimde savaş var gurul gurul sesler geliyor midemden. Son olarak arada bir birden gelen karın agrım var sancı girip çıkıyor
Aslında benımkıde kendı kendıne catloyodu ama bu seferlık doktor ıyne yapmamı onerdı onun oncesındede 5 gun letu kulanndım

Yaaa İnşAllah en güzel hediyenizin haberi gelir o zamana🥰🤲🏻

B12 iğnesi canım ben kendime iğne yapamam ki bir kez çatlatma iğnesi yaptım onun iğnesi küçücüktü bu normal enjektör☺️
Ay İn şa Allah🙌🏻
Ben hemşire olduğum için B12 1 sene kendim vurdum..onun için sağlık ocağına gidemem😃

Ay İn şa Allah🙌🏻
Ben hemşire olduğum için B12 1 sene kendim vurdum..onun için sağlık ocağına gidemem😃
Ay keşke bende bilsem iğne yapmayı 😂 bugün 4. Gün yarın da yaptırcam sonra ayda bir kez olarak 5 ay boyunca yapılacak. Sen de mi böyle yaptın?

Sağlık ocağı evin yanında çok şükür ki arada bahçe duvarı var. Bugün kapalı orası sağlık kabinine gidicem o da yakın Allahtan. Hava soğuk olmasa sıkıntı değilde çok soğuk ve ıslak her yer çıkasım gelmiyor 😂

X