2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hadı ınsallah bebegım olacak

Arkadaşlar adetime 6 gün var dün gece sıcak basması ile uyandım ara ara iç bacaklarımda ağrı oluyor . Bugün kalktım ilk idrarla erken gebelik testi sizde çizgi görüyor musunuz acaba ? BAT 3 Şubat
Benimde bat 4 şubat iç bacak agrısı bu ay ilk defa bende yaşıyorum yogun akıntım sırt ve bel agrım dışımda

HANIMLAR MERHABA ŞİMDİ KONUYA ŞÖYLE GİREYİM BEN İKİ GEBELİK YAŞADIM İKİSİNDE KORUNMAYI BIRAKTIĞIM AN HAMİLE KALDİM BU AY İLE BİRLİKTE 3. AY KORUMASIZİM OĞLUM 6 YAŞINDA 6 SENEDİR KORUNUYORDUM SİMDİ BEN HİC OVULASYON TESTİ YAPMADIM BU TESTİ NASIL KULLANACAĞIM BUNUN İÇİN HEM BİLGİ İSTİYORUM BİRDE HAZİRAN AYINDA RAHİM AĞZINDA KÜÇÜK POLİP OLMUŞ ONU KÜÇÜK OPERASYON İLE ALDILAR DOKTOR YUMURTALIKLARIN COK İYİ ÇALIŞIYOR GEBELİK PLANLIYOR İSEN GEBE KALMALİSİN DEDİ SİMDİ BU AY PERİYODA UYARAK NASİL İLERLEYECEĞİM UZUN OLDU

Hamile kalarken ben hiç belirtim yoktu..valla bilmiyorum bu kadar yumurtayla olmazmı yani..eşim diyor hamilesin..o da beni deli ediyor
Ahahahah bak öncekinde de belirtin yokmuş. Eşin de hissetmiş olabilir. Valla senin sonucun için bana zaman geçmiyor seni düşünemiyorum. Sanki 2 ay oldu sen aşılama yaptıralı

Ahahahah bak öncekinde de belirtin yokmuş. Eşin de hissetmiş olabilir. Valla senin sonucun için bana zaman geçmiyor seni düşünemiyorum. Sanki 2 ay oldu sen aşılama yaptıralı
Benim eşim ben hamile kalmadan önce bir gün gelmiş işten elinde kocaman pasta..diyorum bu ne??diyor hamilesin ya kutlucaz..bir ay keçti hamile kaldımşimdide doktor dedi ya şansın var..sanıyorki hemen kaldımayy deme ya çok uzun oldu

Klomen verdi bana ya dedi ilişki yasak değil ama zaten onu kullandığın ve bitiğinde olmaz kontrole göre tedaviye göre olur demek istedi herhalde
Tamam hatırladım canım o doktora beni söyle sen hamile kalırsam sende kalırsın inşallah bakim o zaman ne dicek çok merak ediyorum

6.hissi kuvvetli demek ki adamın bakalım bu kez bilmiş mi? İnşAllah bilmiştir Kaç gün kaldı teste?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…