2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya hep ya hıc kuralını okudum okdr arastırdım kı .. kullandıgım antbıyotık gerektıgı durumlarda gebelerede verılen gruptanmıs damla kullanıyordum kulak ıcın cok etkılıyor mu bılmem on gun once ıgne oldum , bı kac kez grip ılacı var agrı kesıcı parol aldım sadece ınsallah saglıkla tutunur bende onu beklıyorum etkılenmemıstır umarım

Ay bir zamanlar bende öyleydim nerdeyse bakkala bile makyaj yapıp giderdm sonra sacmaladigimi o kadarda olmadığını düşündüm şimdi alıştım bakkala pazara arkadaşa makyajsız gidebiliyorum

Bana da doktorum eger gunun gecmediyse kullandigin ilaclar sorun etmez diyor. Birsey olmaz Allahin izniyle

Merhaba hanımlar birşey danışmak istiyorum iğne olmuştum etkisi bir hafta içinde geçiyor diye biliyorum 11. Gün test yaptım baya çizgi belliydi 12. Gün üç tane yaptım yok oldu bugün 14. Günüm yine yok böyle durum yaşayan varmı aranızda

Eklentiler

• IMG_20230127_201559-01.jpeg
    133,2 KB · Görüntüleme: 63
Buda bugünkü kızlar

Eklentiler

• 1674913767885-01.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 63
Bende şaşırdım ilk yaptığım gayet netti sonra silikleşti şuan anlayamıyorum acaba varmıdır yokmu
İğnenin etkisi bir haftadan uzun sürüyor canım benim bildiğim 10 11 gün
Bazılarında daha erkende geçebiliyor tabi
Ama sen 11.gün görüp sonradan görmüyorsan eğer ilk idrarsa hepsi o zaman etkisidir ve geçmiştir demek oluyor . Ama önümüzdeki bir kaç gün içinde görürsen o zaman pozitif diyebilirsin artık . İnşallah öyle de olur

Bak işte denedin mi peki hiç öyle çıkmayı. Neyse zaten bebiş alıştırır seni hamilelikte yapmazsın nasılsa
Bende hıcbısey olmasada goz altı kapatıcısı ve rımelsız cıkamayanlardanım Niqu

Ay bir zamanlar bende öyleydim nerdeyse bakkala bile makyaj yapıp giderdm sonra sacmaladigimi o kadarda olmadığını düşündüm şimdi alıştım bakkala pazara arkadaşa makyajsız gidebiliyorum
Aynen bendee müthiş bir özgürlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…