2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Size birşey soracağım kullanan var mı aranızda bilmiyorum ama , ben tüp bebek tedavisiyle hamileyim ve progesteron iğnesi curuluyorum her gün 1 kez göbekten iğne.İsmi prolutex. Fakat son 1-2 haftadır aşırı dereceğe bir mide şişliği oluyor gün sonuna doğru ve alırı mide bulantısı ve ekşimesi. İğneyi kullanan var mı? Yaşıyor musunuz bu benzeri şeyler ? Yada hamilelik haftasından mı kaynaklanıyor?Bu belirtiler bu haftalarda yaşayan oldu mu

Kızlar yesil akıntım var diye dr ilac yazdı gelirken eczaneden aldik TARİHİ GECMIS ilac verdi hem de skt 2020. Nereye sikayet edilir bu eczane bilen var mi. Tam kullanacaktim son anda gördüm
Yok artık 2020 mi geri gidip söylemediniz mi bu nasıl iş ciddenbu arada yeşil akıntı derken nasıl bir akıntı acaba

Ben de tüp bebek tedavisi sabah akşam kullanıyorum prolutex. 2 3 gündür mide bulantısı var. Ara sıra geliyor. Bişeler yemeyince artıyor. 6.hafta için normal dediler. Sizin kaçıncı hafta.

Progesteron yükselmesi ve beta hcg yükselmesinden kaynaklanıyor..

Merhaba kizlar telegram grubu tarzı bişey varmı? Yoksada kurup ordan sohbet etsek keyifli olmazmi:)
Böyle talepler yasak, ban yersiniz uyarayım.
Kizlaaar kalp atışımı duydummm her sey yolunda dedi doktorum
Çok şükür canım sevindim
Hanimlar göğüs ucum çok şişti ve aciyor hassas camasir deyince bile acıyr.gogus değilde ucu sis var mi sizde de
Benim göğüslerim büyüdü ama aşırı acı ağrı yok

her ihtimale karşı deneyeceğim. sürekli kaygılanıyorum birşey olur diye rabbim onu bize bağışlasın çok istedik. sürekli önüme hep düşükle ilgili şeyler geliyor canım sıkılıyor
Kötü düşünme sakın. Güzel şeyler düşün öyle olsun için rahat edecekse enazindan kalbi duyamasan bile keseyi görürsün büyüdü mü vs sonuçta para da vermeyeceksin :)

Merhaba kahverengi lekelenme peri ve krampları devam eden varmı . Kalp atışını duyduk .benim hep kanamam yada lekelenme var bugünde baya çok geldi kırmızı kan ilaç kullanıyorum

Merhaba kahverengi lekelenme peri ve krampları devam eden varmı . Kalp atışını duyduk .benim hep kanamam yada lekelenme var bugünde baya çok geldi kırmızı kan ilaç kullanıyorum
Rahimde kanama alanı var mı. Benim 5+3 te kanamam olunca gittim. Kese etrafında kanama alanı vardı. Depot iğne vurdular serum verdiler. Hastanede yattım 1 gece. Ekstra yapacak bir şey yoktu. Kırmızı kan gelirse tekrar bilgilendir, Ama kahverengi ise eski kandır merak etme dedi dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…