2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım 8+2 yim ama hala kasık ağrılarım geçmedi. 4. Haftadan beri ağrıyor. Doktorum dokunamayacağın kadar ağrı olmadığı sürece sıkıntı yok diyor. Bir de ayaktayken ya da otururken olan ağrı uzanıp istirahat ettiğinde geçiyorsa sorun yokmuş bunu da YouTube de Kağan Kocatepe diye bir doktordan dinlemiştim

Aa iyi o zaman canım ben dün biraz çamaşırlarla ilgilendim ayakta kaldım çoktu ağrım bugün hep dinlendim baya iyi bugün. Sevindim bunu duyduğuma

Kızlar merhaba. kalp atışını hangi haftada duyuluyor acaba 31nde kontrol muayene hakkım var gideceğim o zaman tam 5 hafta bitiyor olacak. sizce duyabilir miyim. çünkü cmt gitmiştim doktromuz 4+4 dedi 2 hafta sonra gelin kalp atışı için demişti ama ben kontrol hakkımı da kullanmak istiyorum

Baya sanki düşük ağrısı (daha önce düşük olduğundan biliyorum ) bir ağrım vardı geceleri bile uyuyamıyordum şuan o ağrıdan eser yok ve doktora acile bile gittim herkes normal diyip durmuştu bol bol dinlendim bol su içtim şimdi iki haftadır ağrı yok şükür

Yani o biraz kişiden kişiye ve cihazdan cihaza değişiyor sanırım özelde 5+5 de duymuştum devlette 6+2 de belli belirsiz vardı

Merhabalar, 2 gunde bir 2 katina cikmasi gerekiyor bu sizin durumda degerin en asaga 9 olmasi gerekiyordu artis gayet iyi gozukuyor. 2 gun sonra tekrar baktirmak lazim takip etmek lazim hayırlı olsun simdiden :)

Canım ben ultrason ölçümüne göre 5+6 da duydum kalp atışını özel hastanede. Sata göre bir hafta gerideymiş ama duydum şükür. Cihaza, bebeğe, geç döllenmeye vs. göre değişiyor. Ama kontrol hakkını kullanıp şansını denemelisin bence

Canim ben az once duydum 6+5im ama bence 6+1de falan duyabilirdik gitseydik

Merhaba artış normal gorunuyor ama gec dollenme olabilir.

her ihtimale karşı deneyeceğim. sürekli kaygılanıyorum birşey olur diye rabbim onu bize bağışlasın çok istedik. sürekli önüme hep düşükle ilgili şeyler geliyor canım sıkılıyor

her ihtimale karşı deneyeceğim. sürekli kaygılanıyorum birşey olur diye rabbim onu bize bağışlasın çok istedik. sürekli önüme hep düşükle ilgili şeyler geliyor canım sıkılıyor
Hepimizde aynı korkular oluyor ama pozitif düşünelim her şey güzel olsun ve bol bol dua tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…