2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar yesil akıntım var diye dr ilac yazdı gelirken eczaneden aldik TARİHİ GECMIS ilac verdi hem de skt 2020. Nereye sikayet edilir bu eczane bilen var mi. Tam kullanacaktim son anda gördüm
Farketmemişlerdir, şikayet etmek yerine gidip konuşursanız hemen değiştirirler.
Çok satılmayan bir ürün verdi ise raf takiplerinde gözden kaçmış olabilir.

Bana verseydi kullanır mıydım işin içinde olan biri olarak kullanırdım :) Ama siz riske atmayın ve eczacı ile görüşün..

Kızlar merhaba. kalp atışını hangi haftada duyuluyor acaba 31nde kontrol muayene hakkım var gideceğim o zaman tam 5 hafta bitiyor olacak. sizce duyabilir miyim. çünkü cmt gitmiştim doktromuz 4+4 dedi 2 hafta sonra gelin kalp atışı için demişti ama ben kontrol hakkımı da kullanmak istiyorum
Canım ben 6+1 de gittim sadece yolk göründü bebek görünmedi. 6+6 da gittiğimde hem bebeği hem kalp atışını duyduk. Yani kişiden kişiye göre değişiyor aslında

Rahimde kanama alanı var mı. Benim 5+3 te kanamam olunca gittim. Kese etrafında kanama alanı vardı. Depot iğne vurdular serum verdiler. Hastanede yattım 1 gece. Ekstra yapacak bir şey yoktu. Kırmızı kan gelirse tekrar bilgilendir, Ama kahverengi ise eski kandır merak etme dedi dr
Bir hafta olmadı kontrol e gideli sorun yoktu kanamam var bekliyorum sadece Dr ilaç dozunu yükselti başka yapacak birşey yok dedi geçmiş olsun sizede

Hanımlar 5+4 üm bugun kasik agrim ve bel agrim oldu cok şiddetli degil ama inceden az oncede açık kahve leke vardı camasirimda. Ilk gebeligimde yaşamamıştım bebegin rahme tutunma donemi ondan olabilirdiye dsnuyrm ama. Randevum da ayın 2 si. Yarin yinede bir gitsem mi kalp duymakicin erken olur gerci ama. Bilemedim

Farketmemişlerdir, şikayet etmek yerine gidip konuşursanız hemen değiştirirler.
Çok satılmayan bir ürün verdi ise raf takiplerinde gözden kaçmış olabilir.

Bana verseydi kullanır mıydım işin içinde olan biri olarak kullanırdım :) Ama siz riske atmayın ve eczacı ile görüşün..
Ben de hemsireyim gayet icindeyim isin ama yine de böyle bir şeye hoşgörüyle yaklasamam. Toksik etki yaratmasa bile etkisi azaldığı için benim enfeksiyonum gecmez bu yuzden sıkıntı yaşayabilirdim. Acil müdahalede olsa adrenalin uygulanacak olsa tarihi 2 yıl gecmis olsa mesela bu yüzden etkisi azaldığı için hasta kurtarilamasa ya da kristallesmis ilac verilse?? Bunlar goz ardi edilecek seyler degil eczacilik da bi sağlık sektörü ve ilaçlar en kritik kısım..

Hanımlar 5+4 üm bugun kasik agrim ve bel agrim oldu cok şiddetli degil ama inceden az oncede açık kahve leke vardı camasirimda. Ilk gebeligimde yaşamamıştım bebegin rahme tutunma donemi ondan olabilirdiye dsnuyrm ama. Randevum da ayın 2 si. Yarin yinede bir gitsem mi kalp duymakicin erken olur gerci ama. Bilemedim
Korkma canım olabiliyor böyle şeyler. Ağrılar da çok normal. Keseyi görmüştün dimi sen?

Ben de hemsireyim gayet icindeyim isin ama yine de böyle bir şeye hoşgörüyle yaklasamam. Toksik etki yaratmasa bile etkisi azaldığı için benim enfeksiyonum gecmez bu yuzden sıkıntı yaşayabilirdim. Acil müdahalede olsa adrenalin uygulanacak olsa tarihi 2 yıl gecmis olsa mesela bu yüzden etkisi azaldığı için hasta kurtarilamasa ya da kristallesmis ilac verilse?? Bunlar goz ardi edilecek seyler degil eczacilik da bi sağlık sektörü ve ilaçlar en kritik kısım..
Ben sizi anlıyorum.
Ben sadece belirttiğiniz tarih öyle gözden kaçabilecek aa farketmemişiz denilebilecek bir tarih değil. Muhtemelen ürün kullanımı yaygın olmadığı için farkedilmemiş. Bir ihmal değil, dikkatsizlik var.
Şikayet etmeye gerektirecek bir durum değil..

Bence sen kendini çok yormuşsun bu aralar..

X