2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar ya her sey ama her sey cok kötü kokuyo. Bana yardim edecek kimsem yok esim de hem yogun calisiyo hem yemekten hic anlamıyor. Hergun dışarıdan yemeye de güç yetmiyo. Napsam ben ya. Bi seyi pisirdigimde hic yiyemiyorum. Nasıl olcak böyle

Çok zor canım, Allah yardımcın olsun. Sandviç tarzı geçir olmadı günlerini... Ya da maske takıp öyle yapmaya çalışacaksın... Çünkü dışardan yemeye gerçekten artık güç yetmiyor

Çok zor canım, Allah yardımcın olsun. Sandviç tarzı geçir olmadı günlerini... Ya da maske takıp öyle yapmaya çalışacaksın... Çünkü dışardan yemeye gerçekten artık güç yetmiyor
Allah affetsin muhtac etmesin ama ekmek bile kokuyo gibi geliyo bana esim hem evde olmuyo her zaman hem. Napcam bilemiyorum herkes iyi ye bebek icin diyo ama kimse yapabiliyo musun demiyor.

Merhaba inşallah hep birlikte bekleyeceğiz bebeklerimizi benim oğlum var 8 yaşında. Unutmuşum hamileligi çok zaman geçti aradan.
ne güzel sizin için de yeni bir heyecan olacak benim ilk gebeliğim 1 haziranda kalp sesi için gidicem inşallah duyabiliriz çok heyecanlıyım rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Allah affetsin muhtac etmesin ama ekmek bile kokuyo gibi geliyo bana esim hem evde olmuyo her zaman hem. Napcam bilemiyorum herkes iyi ye bebek icin diyo ama kimse yapabiliyo musun demiyor.
Yakın olsaydın kaynanama gelirdin ben de öğrendiğimde beri yemek yapamıyorum. Ama yarından itibaren artık bende yapacağım mecbur Allah yardımcımız olsun, geçecek bu günler

benim bulantılarım başlamadı hiç çok rahatım kızlar ilk 12 hafta çok önemli iyi beslenmek zorundayız. organlar oluşana kadar iyi beslenmeliyiz.

Geciyor merak etme ben gecen hafta ne gorsem oguruyordum . Bu hafta yemek yapiyorum esimde yemekten anlamaz ocaga gecme bence ben oyle yapiyordum esim pisiriyordu ben hazirlayip

Sen tarif et, görüntülü ara eşini yapsın. Kokusu da gelmez. Fazla yapsın sonraki gün gündüz de yersin

Arkadaşlar merhabalar Allah herkese bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin Ben şu an 5. Haftadayım ve kasıklarımda 10 gündür ağrı var özellikle biraz ayakta kalınca daha çok ağırıyor. Bu ağrıyı yaşayanlar kaçıncı haftada geçiyor

Canım kişiden kisiye degisir o mesela simdi seni okuyunca farkettim bu hafta agrim olmadi hic. Gecen hafta vardi ama demek ki seninde yakinda geçebilir

kıyamam çok geçmiş olsun canım kişiden kişiye değişiyor arkadaşım 9 haftalık hala bulantıları yok
Teşekkür ederim canim benim. Valla benim öyle saglam bi midem vardi ki asla bulanmaz diyodum. Ama simdi midemde cadı kazanı kaynıyor sanki benimki baulandiysa herkesin bulanirmis gibi geliyo bana ama bilemiiiicim

Benim de sağ kasıkta ağrı oluyordu. Dr rahim büyüyor, bebek yerleşiyor normal dedi. Ama duramayacak kadar ağrı olursa bilgilendirir demişti.

Midem yanıyor her yemekten sonra kızlarr 5.haftadayım daha çok erken değil mi ya mide yanması
Valla ben ilk hamiligimde dogurana kadar midem yandı. Hatta mide yanmalarindan dolayı ağlayarak uyanıyordum. 37. Haftada doktora yalvarmistim lütfen artık alın bebeği diye. Zorla 39 a kadar ikna etmişlerdi beni Şükür bunda öyle bir şey yasamiyorum. İnşallah geçer seninki de.

Benim de sağ kasıkta ağrı oluyordu. Dr rahim büyüyor, bebek yerleşiyor normal dedi. Ama duramayacak kadar ağrı olursa bilgilendirir demişti.
Canım kişiden kisiye degisir o mesela simdi seni okuyunca farkettim bu hafta agrim olmadi hic. Gecen hafta vardi ama demek ki seninde yakinda geçebilir
Çok teşekkür ederim kızlaar Aşırı değil de hep olunca korktum bi normal mi acaba diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…