2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim de sat 12 nisan aynıyız inşallah sağlıkla ilerler gebeliğiniz

Kızlar ben iki hafta önce keseyi gördüm fakat doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldığım için tedirginim ve hiçBir belirtim yok bulantı gibi benim gibi olan var mı? Yani kalp atışını duymadan inanmayacağım sanırım

bende 4+4 gitmiştim doktora kese göründüğü için doktorum betaya bakmaya gerek yok dedi 5 gün öncede kalp atışlarını duyduk 11 ocak deniliyor bana da
Kalp atışlarını tam olarak ne zaman duydunuz acaba? Birde 4+4te kese göründüğünde yolk keseside göründü mü? Benimde 4+3te kese göründü 6mm di ama yolk sacı görünmedi. Bu durumda beni korkuttu.

Hap alırken nasıl oluyor ben de 1 yıl kullandım. Sonra istedim uzun süre olmadı. Tüp bebek tedavisi ile gebe kaldım. Çok şanslısın. İnşallah sağlıkla hayırla kucaklarımıza da alır büyütürüz

Kalp atışlarını tam olarak ne zaman duydunuz acaba? Birde 4+4te kese göründüğünde yolk keseside göründü mü? Benimde 4+3te kese göründü 6mm di ama yolk sacı görünmedi. Bu durumda beni korkuttu.
6+4 de kalp atışını duyduk her şey yolunda dedi doktorum tahlillerim yapıldı onlarda gayet güzel çıktı .ters bir durum olsaydı doktorunuz söylerdi

Kuzenimde kullanırken hamile kaldı doktor saati saatine almamışsındır falan demişti yıllar önce bir de erken menopoza girmesin diye o adet söktürücü falanda kullanıyordu düzensizliği için maşallah şuan kızı 3 yaşında yani yiyecek ekmeği varsa her şekilde oluyor hiç korkma

Merhaba sizde rahim inceliği vardı sanırım. Ben bugğn ölçtürdüm . Rahim. Duvarı 7 mm çıktı . Doktor ben bunu sorun yapmam dedi ama sizinki kaçken size ince denmişti . Cevabınızı bekliyorum

Kızlar kalp atışını karından duyduk sata gore 7+6 ama bebek 7+3 çıktı. Doktor önemsiz takılma dedi O kadar panik yaptım ki adam bir sürü açıklama yapmak zorunda kaldı. Tek sorun glukozum 105 çıktı. Başka doktor bunu sorun yapmadiydi ama şu an ki doktorum önemli dedi. Yarın şeker yuklemesi yaptıracağım. İçimiz rahat etsin diye. Bakalım ondan da güzel haberler alırsak iyi olacak

Aynen 3 gün geç almıştım hapı o arada kalmış nasip

Merhaba sizde rahim inceliği vardı sanırım. Ben bugğn ölçtürdüm . Rahim. Duvarı 7 mm çıktı . Doktor ben bunu sorun yapmam dedi ama sizinki kaçken size ince denmişti . Cevabınızı bekliyorum
Benim ovulasyon zamanı en kalın olması gereken dönemde 4 veya 5 mm oluyordu ilaçla bile bir süre 7 görmedi sonra histeroskopi oldum yine şahane değildi ama aşılama dönemi 7.5 mm ölçtü en son onunla tuttu şükür

Normal değerler arasında çıkmış aslında bende bugün doktora gittim ve tahliller verdim benimde 82 çıktı gayet normal dedi şuan okuyunca bir düşünceye girdim

Şeker yüklemesi iyi bir şey mi. Bugün canan Karatay TV de iyi değil ama kadın doğumcu lar illa şeker yüklemesi diyor demişti. Gerçi o kadın herşeye karşı

Çok teşekkür ederim Size de çok geçmiş olsun nar suyuna başladım ben de umarım etkisi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…