2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar merhaba,
Ben de 1 mayısta adet günümde gebelik haberimi aldım.Fakat moralimi bozan bir şey var. Beta hcg değerlerim çok küçük.
Örneğin 1 mayıs adet olmam gereken günde 19,
4 mayısta 78 ve dün 6 günlük bir gecikmeyle 195 olarak öğrendim . 2 günde iki kat artıyor ama okuduğumda adet günü bile 1000 lerde çıkan değerler var.
Doktor 10 gün sonra gel tekrar bakalım şu an sağlıklı gebelik demek için erken dedi.
Bu durumu daha önce yaşayan ya da araştırıp denk gelen oldu mu

Şu günde değer şu olur diye bir genelleme yapmak çok yanlış. Geç yumurtlama olmuştur. Değerin iki kat artıyorsa kafaya takacak bir şey yok

Kızlar merhaba, ben de çook uzun zamandır beklediğim mucizemin haberini kısa süre önce aldım şükürler olsun. Aralık sonu ocak başı arasında nasipse kavuşacağız inşallah mucizemize Kesemizi de gördük elhamdülillah. Pazartesi kalp atışı için gideceğiz siz gönlü güzel anne ve anne adaylarından dua istiyorum Rabbim her birimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. İsteyen, bekleyen tüm arkadaşlara da en hayırlısından tez vakitte bu mutluluğu yaşatsın.

Canım ben bu değerlerimdüşük diye doktora sorduğumda önemli olan değerin yüksekliği değil artışın düzenli olması demişti. Benim de adet günü 115 çıkmıştı. Geç döllenme de olabilir. Bu süreçleri çok yoğun stres altında geçiren biri olarak söylüyorum lütfen çok araştırıp, okuyup kendine eziyet etme. Doktorlar kalp atışını duyana kadar sağlıklı gebelik demiyorlar bile. Lütfen üzme kendini. Rabbim gönlünü ferahlatsın, evladının güzel haberlerini al inşallah

Sağolun içimi rahatlattınız sakin kalmaya çalışacağım

Merhaba ocak başı sanırım alalh nasip ederse bir düşüğüm oldu şimdi 6. Hafta kalp sesini duymadık ama çarpmasını gördük yalnız kan tahlillerimde bazıları çıktı anti cmv ıgg ıgm toksl rebulleler hepsi pozitif çıktı korkuyorum

Hoşgeldin canım hayırlısiyla ilerler insalah
Canim asla takılma geç döllenme olmuştur önemli olan iki katına katlanması
Hoşgeldin aramıza canım benim
Bende Şubat sonu bir düşüğum oldu canım şimdi diken üstündeyim yine aynı şeyleri yaşarım diye

Kist mi vardı canım ne işe yarıyor soğn kürü
Pcos vardi canim gecen ayda reglm 7 gun gecikti ama hamile degildim bende kistleri eritsin djye ictim. Ama onun ayrıntıları var deneyecekseniz iyi araştırın lütfen vebale girmek istemem. 15 gün günde 3 kere için diyolar ben reglden 2 gun sonra baslayip 5 6 gün gunde bi kere içtim. Yumurtlama döneminde icmedim çünkü gebelik olursa dusuge sebep olur diye korktum

Kizlar 2 gün önce kan verdim 350ydi beta hcg bugün verdim 1000 cikti katlama 2 katindan biraz fazla sizce sorun olur mu
Ya benimde öyleydi 373 tü bugün tekrar verdin 1200 çıktı korkuyorum bende açıkçası ama bir yerde okumuştum adet dönemini atlattiktan sonra değer daha hızlı artiyormus insallh bizimde öyledir

Ya benimde öyleydi 373 tü bugün tekrar verdin 1200 çıktı korkuyorum bende açıkçası ama bir yerde okumuştum adet dönemini atlattiktan sonra değer daha hızlı artiyormus insallh bizimde öyledir
Ya aslinda ben cok korkmadim çünkü asiri bi artis degil oyle 3000 bin falan olsa korkardım ama bu normal bence ya 2 yerine 2.5 kat artmis makine de degiliz ki seninde hafif kasik agrin var mi güzelim

Ya aslinda ben cok korkmadim çünkü asiri bi artis degil oyle 3000 bin falan olsa korkardım ama bu normal bence ya 2 yerine 2.5 kat artmis makine de degiliz ki seninde hafif kasik agrin var
Ahahah bizimki önden geliyor desene ya aslında kan vermesem hamile oldumu bilmiyicem bende hiç bir belirti yok benim mi tuhafım anlamadimki biraz gaz var okadr oda meyve yiyince oluyor sadce hamile olduğumu öğrenmeden önce 1. 2 defa baş dönmesi yaşadım onun dışında bisey yok hayır akintimda yok nasıl bir hamilelik bu anlamadim keseyi görene kadar inanmiyixam galiba hamile olduguma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…