2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Tedbir amaçlı bana da verdi canım. Bende kullanmaya başladım. İnşallah bende en kısa sürede kalp atışını duyarım

Geçmiş olsun beni ayda bir kontrol kanına çağırdı baya yüksek çıktı endişelendik ama hemen işaca başladım

Merhaba bende vajinal Protestron kullanıyorum acaba kasintiyi omu yapıyor diye dusunuyorum... siz kullanıyormu sunuz?? Birde çözüm bulabildinizmi?
Ben şu an için sadece Folik Asit kullanıyorum, benim cildim kuru döküntü yaptı büyük bir ihtimalle yüzümde ondan kaşınıyor ama sivilciler yoğun

Ben şu an için sadece Folik Asit kullanıyorum, benim cildim kuru döküntü yaptı büyük bir ihtimalle yüzümde ondan kaşınıyor ama sivilciler yoğun
Tamamen yanlis anlasilmisim ve yanlis anlamisim..kasinti diyince vajinal kasinti anladim.. transferden sonraki 10.gundeyim.. yeni teni akinti ve kasinti basladi.. o sekilde bi kasinti sandim vajinal progestan icilebiliyor bi sure bas donmesi vs yapsada icecem gibi gorunuyor yada sabah gitil aksam hap olarak alirim..

Sen yinede kasintindan doktora bahset vajinal mantar vs.olabilir gebelikte enfeksiyonlar onemli gittiginde bir kontrol eder belki bir onerisi olur.

Hoşgeldin canım aramıza kaç yaşındasın

Sen yinede kasintindan doktora bahset vajinal mantar vs.olabilir gebelikte enfeksiyonlar onemli gittiginde bir kontrol eder belki bir onerisi olur.
Bi ara 3 gunluk bi ant.kullanmistim ondan dolayi bi ksinti olmustu gebelik olsa bile travakort travazol tarzi kremler kullanabilirsin bebege bi zarari olmaz demisti.. simdi bi iki defa surdum ama resmen icine kadar kasinti uzaniyor..

Kızlaaarr ben de dün bebeğimi gördüm ve çok zayıf da olsa kalp atışını duydum tabii bazı sıkıntılar bizde de var troid icin ilac başladım ve normalde 7 haftalık olması gereken bebeğim 6 haftalık çıktı. Artı karından göremedi mecbur vajinal baktı çok zor bir şekilde gördü. Ama moralimi bozmuyorum sonuçta orda ve kalbi atıyor inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Bi ara 3 gunluk bi ant.kullanmistim ondan dolayi bi ksinti olmustu gebelik olsa bile travakort travazol tarzi kremler kullanabilirsin bebege bi zarari olmaz demisti.. simdi bi iki defa surdum ama resmen icine kadar kasinti uzaniyor..
Canım benim de ilk gebeliğimde olmuştu kaşıntıdan duramamıştım mantar enfeksiyonuymuş. Doktorum fitil ve travazol vermişti onunla gecmisti cok şükür. Ama en çok fitil geçiriyor travazol sadece tahrişi düzeltiyor. Benim kullandığım neo-penotran forte bence bi doktoruna danış çünkü kaşıntı ilerleyince çok zor oluyor gerçekten

Ya çok mutlu ettiniz beni bende sizin durumunuzdayim karından goremedi alttan da ben muayene istemedim. Yarın gideceğim o zaman sata göre 8 haftalık oluyor... İnşallah bende duyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…