2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ben normalde Bioderma kullanıyorum ama hamileler için solente öneriliyormus ne yapsam bilemedim
Siz hangisini kullanıyorsunuz
Ben yillardir La Roche Posay kullanıyorum canim gunes alerjim var. Hamilelikte de bunu kullanmıştım sorun olmaz demisti doktorum.Çokta memnunum tavsiye ederim.

Söyle bakim kız ne varmış içinde
Buldumm yıl 2018 miş iyiki şu drive lar var cok memnun kldim bi kavanoza yapmışlardı. Boyle erimis mum gibiydi eline alinca teninin sicakligiyla eriyordu.hala var bitmemis bu gebeliktw kullanicam nasipse yaga bisey olmaz herhalde dimi

Eklentiler

• 20220522_135326.jpg
    245,8 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar içim böyle çok sıkılıyor... Bugün oğlumun ultrason resimlerine bakarken kalp atışıni 6+3 de duyduğumu gördüm. Daha çok moralim bozuldu. 8 haftalık olacağız ve hala yok eve sigamiyorum resmen. Midem bulanıyor, vücudum ağrıyor adeta... Ne yapacağımı bilmiyorum

Canim icini ferah tut lütfen. Her gebelik het bebek kendine has .. Kiyas dogru olmaz bende kizimi 7.haftada duymusum kalbini mesela. Bu gebeligimden oncekinide daha erken duymustum ama gelişimi durmuş kalbi durdu. Yani hepsi farklı.Doktorlarin cihazlarindan da fark ediyor.Rabbim içine ferahlik versin, hayırlısı için dua et elimizden fazlasi gelmez en doğrusunu o bilir

Haklısın canım da işte insan bunu kendine anlatamiyor... Hani artık kötü bir şey varsa da bileyim mantığında oluyorsun. Bakalım inşallah hakkımizda hayırlısı olur... Sizlerde dua edin

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba?

Merhaba kızlar. Allah nasip ederse bende 2 ocakta. Pazartesi utrasyona gittim 7 haftalik çıktı sata göre 3 gün öndeydi. Kalp atışını hep gördüm hem dinledim hersey güzel görünüyordu. Ama rahmimin içinde biraz kanama alani vardı. Kadin bana biraz kan gelebilir dedi. Dün akşam biraz oldu bugünde sarımsı akıntı oldu. Benim durumumda olan varmi merak ettim

Sevgili kadınlar ve anne adayları selamlar.
Bugün beta hcg değerim 4.5 çıktı, beklenen adet tarihime iki gün var. Daha önce kendiliğinden bir düşüğüm oldu ve ardından pıhtılaşma sorunum olduğunu öğrendim. 2. Gebeliğimde kan sulandırıcı ve destekleyici ilaçlarla oğlum dünyaya geldi çok şükür, şu an 33 aylık. Bu ay biraz şüphem vardı, test yaptırdım. Değerim kimyasala da dönebilir, artış da gösterebilir (Değeri 2-3 iken hamilelik yaşayan ve doğum yapanlar okudum forumda) bilmiyorum ama yine kendimi burada buldum. Benim durumum ne olur bilinmez ancak dilerim ki Allah herkese sağ salim çocuğunu kucağına almayı nasip eder. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, iyilikler bizimle olsun

Lutfen sonucu bizimle paylas

Kızlar bulantılarım bugün birden kesildi. Yemek yiyemezdim koca 1 tabak yedim. Korkmadım da degil belirtilerin bi başlayıp bi kaybolmasi normaldir dimiii
Sende ilk hamile kaldığımdaki halimi görüyorum kötü düşünme belirti gitti demek illa bişey oldu anlamına gelmez benim ilkinde kalbi durdu ama belirti vardı hala, bu iş nasip işi sen stres olmamaya çalış bebeği bi rahat bırak içerde annesi onun keyfi yerinde demekki sana az izin vermek istemiş yemek konusunda

Canim benim ne kadar pozitifsin aslında bi açıdan iyi oldu çevremde kimsem yok kendimde yemek yapamiyodum kac gündür hicbi sey yiyemedim. Dün arkadasim yemek vermisti nerdeyse 15 gündür ilk kez dogru düzgün bi seyi bugun yedim ama korktum bi açıdan da

2 yok tekrar hamile kalabilmek için doktor doktor gezince insan anlıyor yeterki nasibi olsun olacaksa her türlü oluyor olmayacaksa da olmuyor sen gönlünü ferah tutbak mesela bunda da bende hiç bir belirti yok oysa ilkinde daha erkenden neler vardı ama şükür düzgün gidiyor şimdilik demekki bünye değişiyor kötü düşünüp olumsuzluk çekme bu hamilelikte felsefem bu Rabbim yeterki bize nasip etmek istesin güzelce ilerler neden kötü bişey olsun ki niye kendimize bu güzel günleri zindan edelim mod bu

Bende de kanama alanı var. 5+3 te gittim. Çok kan geldi. İçerideki kanama alanından geliyor o bir süre daha akacak dedi. Depot iğne vurdu arada kahverengi lekelenmeye döndü. Bazılarında ise akmıyor vücut onu emiyormuş. Kese büyüdükçe kanama alanı azalıyormuş. Korkma bi çok kişide varmış. Bana düşebilir demişti çok telaş yapmıştım. Dikkat et kendini yorma

Cok haklısın

Benim ilk hamileliğimde kesenin etrafında beş tane kanama alanı oluşmuştu. Her an bebek ölebilir diyordu her gidişimde doktor. Şükür şu an 34 aylık... İki ay sonra üç yaşına basacak... Ama çok yıpratıcı oluyor. İğneler, haplar... Ama her şeye değer

Kızlar bulantılarım bugün birden kesildi. Yemek yiyemezdim koca 1 tabak yedim. Korkmadım da degil belirtilerin bi başlayıp bi kaybolmasi normaldir dimiii
Benim deeee bazen aklıma kötü bir şey mi var diye getiriyorum sonra da Allah nimet verdi geçti işte kaşınma seliiii diyorum geçen hafta da 2 gün geçmişti niye geçti diye düşünürken ertesi gün vurdu beni, al sana bulantı dedim

Kötü bir şey olacaksa kafaya taksak da olacak takmasak da o yüzden stresi kalp atışınla bebişi strese sokmak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…