2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bi ara 3 gunluk bi ant.kullanmistim ondan dolayi bi ksinti olmustu gebelik olsa bile travakort travazol tarzi kremler kullanabilirsin bebege bi zarari olmaz demisti.. simdi bi iki defa surdum ama resmen icine kadar kasinti uzaniyor..
O kremler cok iyi gelir. Antibiyotik ypmis olabilir ama doktoruna danış yinede. Beyaz peynirimsi akinti eslik ediyorsa kasintiya mantardır ..progestan fitil kullaniyorsun dimi gerci onun icin ayirt edemeyebilirsin..sirkeyi sulandirip mi silsen bide acaba zarari olmaz herhalde bilemedim canim.icine kadar uzanıyorsa fitili var bide bu kasintinin belki o uygunsa onuda verir doktor ama sormadan asla alip kullnma

Bir fikrim yok o konuda ama baya yanlış anlaşılma olmuş

Çatlaklar için hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, avokado yağı, tatlı badem yağı ve eczaneden e vitamini ampul alıp karıştıracam kızlar
Canim ben bi onceki gebeligimde bi karisim yaptırdim Arifoglu baharattan bir tane bile catlagim olmadi yok.. kesinlikle yaptirim o karışım yaglardan hanimlar 3. aydan sonra surmeye baslariz .basen popo karin bacak ne varsa

Evet ileriye dogru dusuk vs neden oldugunu okumustum.. daha yeni ogrendim bi kac gun gecsin doktora gidecem.. ozaman gecmezse fitil vs isteyecem..cok tesekkurler ❤❤

T TAbi tabi bi kac gu gecsin kese gorunecek gibi olsun gidecem insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…