2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım bende dün gittim sata göre tam 7 haftaydi 6+2 çıktı benimde moralim bozuldu
Canım sata göre 1 hafta falan bazen oynama olabiliyomus. O canını sıkmasın hiç. Doktorlar bişey dedi mi hiç Benimkinde kese 1 hafta geriden geliyor. Bebek tam gelişiminde. Kese büyümezse bebek sıkışıp boğulacak diye cok korkuyorum. Siz kalp sesini duyabildiniz mi

İnşallah korktuğun olmaz canım evet dün kalbini duydum ben

Kızlar bende kendimi alamıyorum hep kalbi ya durursa ya durduysa hep hep düşünüyorum kafayı yicem 8 haftadan 13 bir geçsem biraz daha rahatlıyacağım inşallah

Evet maşallah döne döne makinaya iç çamaşırı atıyorum ama asla şikayetçi değilim
Ben onceden de kullanmistim yutuyordum o zaman başım dönüyordu resmen dilim uyuşuyordu konusamiyordum degisik bi kafa yapiyo tabi o zmn ilk cocuktu vurup kafayı ystiyodum uyuyodum biyere carparim düşerim en iyisi uyuyayim diyordum guzel de oluyordu

Bende kullanıyorum canım 2 fitil her gün ve bir tane iğne vuruldum proluton kanamam yok benimde ama içeride kanama alanı vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…