2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Aynı durum bende de var. Geçmiyor sivilceler ve gözümün altında yağ bezeleri oluştu bir sürü. Oğlumda hiç böyle olmamıştı. Mens öncesi gibi yüzüm.
Benim 2oglumda da gerçekten güzellik gelmişti cildime. Bu sefer sivilcelerin bakalım çok meraktayim

Benim 2oglumda da gerçekten güzellik gelmişti cildime. Bu sefer sivilcelerin bakalım çok meraktayim
Valla bilmiyorum artık :) Ama normalde üç haftada çıkan kaş bıyık iki hafta olmadan çok çıktı. Belirti çokta... Ben kalp atışı i duyamadım ya daha çokta umutlandırmak istemiyorum kendimi

Kızlar bu sabah hafif lekelenmem oldu hemen korkup acile gittik. Çok şükür önemli bir durum yokmuş doktor normal dedi. Bu arada keseyi de gördük 6.3mmdi ama yolk ve bebek daha görünmedi inşallah bu sefer hayırlısı ile hem görür hem kalp atışını duyarım. Normalde 4+3 bugün ama kese 5+3 civarında dedi doktor.

Korkma bende 5+3 de görmüştüm

Geçmiş olsun. Ve hayırlı olsun. Keseyi erken görmüş olman rahatlamıştır. Alttan mı baktı. Kanama neden olmuş.

Çok normal gormemen canim bende 5+2 de sadce keseyi görmüştüm bugün bende senin gibi lekelenmem olmuştu onun için gittim doktora kalp atışını duydum 6+5 dedi doktor kese için. Bana progestan verdi lekenme için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…