2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Abartıyor diye size demediler onlar başka bir konu üstünde konuşuyorlar🙈sizin konunuza gelince benim de 9 haftalık bir kaybım var ilki öyle oldu diye 2. De öyle olacak değil içinizi ferah tutun, doktorlar bazen garantici konuşacağım diye ürkütücü olabiliyor ilk haftalar bence böyle şeyler normal önemli olan ilerleyen haftalarda aranın kapanması içini ferah tut kötü düşünme
Bazen cidden abartabiliyorum . O yuzden acaba yine mi abartılı konuştum diye düşündüm.😊 Çünkü fazla panik ve stresliyim şu aralar. İnsallah güzel sonuçlar elde ederim ben de. Bakalım cumartesi kontrole gideceğim. İnsallah kalp sesini yine duyarız. Tesekkur ederim hepinize🙏

Keşke abartıyo olsam. Hiç gocunmam. Doktor çok iç açıcı konusmadı. Eğer kese gelişmezse bebeğin kalbi durur boğulurmuş. İlk gebeliğimde 9 haftalıkken kaybettim o yuzden daha cok korkuyorum..
Canım biz başka konu üzerinden konuşuyorduk, önce ki yazılanları okusaydın keşke senin adına konuşmadık konuyu kaçırmışsın sen, hepimzin burda kayıpları var umudumuzu kaybetmeyip bize tutunan mercimeklerin sağlıkla doğmasını bekliyoruz Rabbim nasip ettiyse onu yaşayacağız gönlünü ferah tut ☘️

Bazen cidden abartabiliyorum . O yuzden acaba yine mi abartılı konuştum diye düşündüm.😊 Çünkü fazla panik ve stresliyim şu aralar. İnsallah güzel sonuçlar elde ederim ben de. Bakalım cumartesi kontrole gideceğim. İnsallah kalp sesini yine duyarız. Tesekkur ederim hepinize🙏
Canım mesajlarini okudum ama birsey yazamadim. Tek yapmamiz gereken dua etmek ve kndimize dikkat etmek yolunda gitmesi icin cunku elimizden baska birşey gelmiyor. Benimde ayni sekilde bir kaybım var malesef😥 ama hep ayni olacak diye birsey yok ne olur icini ferah tut😊

Merhabalar. 7 haftalık gebeyim. Bebeği gördük, kalp atışını duyduk. Doktor bebek de kalbi de cok guzel dedi. Ancak gebelik kesesi 6 hafta 1 günlükmüş. 1 hafta geriden geliyormuş. Çok korkuyorum . Bu durumu yaşayan var mı? Bebeğimi kaybeder miyim?
Canım bende dün gittim sata göre tam 7 haftaydi 6+2 çıktı benimde moralim bozuldu

Canım mesajlarini okudum ama birsey yazamadim. Tek yapmamiz gereken dua etmek ve kndimize dikkat etmek yolunda gitmesi icin cunku elimizden baska birşey gelmiyor. Benimde ayni sekilde bir kaybım var malesef😥 ama hep ayni olacak diye birsey yok ne olur icini ferah tut😊
Çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıcakla alırız bebeğimizi kucağımıza .😊 Evet sabırla beklemekten başka bi çaremiž yok.🙏

Canım bende dün gittim sata göre tam 7 haftaydi 6+2 çıktı benimde moralim bozuldu
Bence moralini bozacak bir sey yok canım korkma . Kafaya taksak bir suru şey var. 7 haftalik hesapliyordum 6+5 çıktı bebisi gordum duydum miyomumu da gördüm bebekten önce onu kafaya takarak çıktım doktordan büyümüş diye sonra kendime kızdım günün mutluluğunu yaşayamadım diye🤷‍♀️🤷‍♀️ biz bol bol dua edecegiz

X