2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlarım merhaba son adet tarihin 13 nisan hamileliğimi 8 mayısta öğrendim adetime 1 hafta kala betam 33 çıktı yani şöyle 8 mayıs:33
20 mayıs:6893 kese göründü.5+3 günlük hamileyim.değerim yüksek mi çok ikiz gebelik olabilir miii??
Aynı sayılırız SAT ım 12 nisan 8 mayısta betahcg değerim 178 çıktı. 14 mayısta 1853 çıktı tek kese gördü doktorum ben de 5+4 teyim

Teşekkür ederim bende happy Mom kullanıyorum, birde regli takibinden bakıyorum. Happy Mom da 5 haftalık Pepapp diye uygulamada 4 haftalık diye gözüküyordu merak ettim 🙈 doktora da sormayı unuttum o daha çok sağlıklı ilerlemesine önem veriyor onlarla alakalı açıklama yapınca ben kendimce merak ettim ☺️
Son adetin ilk gününü baz alıyorlar kuzum o yüzden happymom doğrudur diğerini bilmiyorum uygulamayı

Birde bişey daha sorucam kızlar doktorum soldan yumurtladığımı söyledi.soldan yumurtlayınca kız diyorlar doğruluğu varmıdır sizce?hep sol kasığım ağrıyor.ve sol göğsüm büyük
Nerden yumurtladığının önemi yok canım cinsiyeti erkek belirliyor en güçlü sperm yumurtayı kandırıyor

Kızlarım merhaba son adet tarihin 13 nisan hamileliğimi 8 mayısta öğrendim adetime 1 hafta kala betam 33 çıktı yani şöyle 8 mayıs:33
20 mayıs:6893 kese göründü.5+3 günlük hamileyim.değerim yüksek mi çok ikiz gebelik olabilir miii??
Benım adete 6 kala 100 cıvarındaydı canım tek gebelik. 33 normal gıbı geldı bana kızımda da bır hafta kala 26 ydı degerım

X