2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar bebeğimin kafasında bir minik alanda saçı yok
Önceden böyle değildi
Saçkıran yazıyor netten baktığımda
Doktoruna yolladım bölgesel olabilir dedi geçiştirdi gibi
Ne yapabilirim kızlar yaa varmı öneriniz tecrübeli anneler

Tam hiç minik bile yok mu, bizimkinin başının değdiği yerler yer yer döküldü yeniden çıktı ama illa görüntü olarak boş gibi olsa da küçük teller vardı

Üstüne çok yattığı bir yer döküntüsü olabilir mi yoksa orada hiç tel saç tüy bile yok mu.

Kızlar hergun ne yedirdiniz yazsaniz fikir olsa. 7 ay 21 günlük oldu kızım ne versem şaşırıyorum.
Bu aralar hiç giremedim buralarada.
Sabah yumurta sarısı, domates, soğan, kırmızı biber ile melemen yaptım 2 3 kendi mama kaşığı ile yedi o kadar ara öğüne pirinç ununu muhallebi kıvamına getirip soğuttum içine şeftali, biraz da keçi boynuzu pekmezi ekledim, cevize alerjisi olup olmadığını bilsem toz onu da katarım buna bundan da 2 3 kaşık yedi, akşama kabak havuç ile yoğurtlu bir çorba yapma planım var süt ürünlerini yeni açıyoruz biz

Beyazınida kullanabilirsin yumurtanin eskiden 1 yaş sonrası deniliyordu şimdi doktorlar başlayabilirsiniz diyorlar. Ben az verdim ama yemedi pek

Beyazınida kullanabilirsin yumurtanin eskiden 1 yaş sonrası deniliyordu şimdi doktorlar başlayabilirsiniz diyorlar. Ben az verdim ama yemedi pek
Ben mecbur sıra ile gidiyorum alerjiden yeni kurtuldu ya ağır gelmesin diye yoksa yavaş yavaş ona da geçerim, hoş her şeyden 2 3 mama kaşığı alıp bırakıyor

Merhabalar diyete devam ediyor musunuz? Memnun musunuz? Bebeğim 4 aylık ben de diyet yapmak istiyorum da

Sabah makarna lütfenden aldıgım havuclu pankek karısımını yumurtasız yaptım içine azcık pekmez kattım ondan yedi. Öğlen dünden kabaklı havuçlu soganlı corbası vardı azcık ondan yedi. Şimdi akşama da bebek tarhanası yapıyorum kuzu kıymalı ondan yiyecek.

Benimki asla bebek yemekleri yemiyor. Muhallebi olsun kasık maması olsun meyve püresi olsun bir kaşık alıp asla agzını acmıyor. Bizim yemeklerimize yakın pişiriyorum artık. Alerjisi oldugundan yogurt ve yumurta temkinli gidiyorum.

Bir de 7 ay 1 hafta oldu diş yok hala bizde de

Pankeki nasıl veriyorsunuz? Ben hala güvenemiyorum o kadar katı parçalara ama başlamam lazım.

Tam hiç minik bile yok mu, bizimkinin başının değdiği yerler yer yer döküldü yeniden çıktı ama illa görüntü olarak boş gibi olsa da küçük teller vardı

Üstüne çok yattığı bir yer döküntüsü olabilir mi yoksa orada hiç tel saç tüy bile yok mu.
Başının değebileceği bir alan değil gibi sanki kızlar yaabaşının kulağının çapraz altı, iyce inceleyeyim bakayım tel tel de olsa saç varmı diye

Pankeki nasıl veriyorsunuz? Ben hala güvenemiyorum o kadar katı parçalara ama başlamam lazım.
Kendim minik nohut gibi parçalar halinde veriyorum önce sonra da eline butunce veriyorum tanısın diye parçalayıp atıyo agzına biraz. Bogazında kalmasından korkmuyorum öğürüp çıkarıyor her turlü

Ay yürümeyi keşfediyorlar çok fena bizimkide bazen dikelemezse ağlıyo beni kaldır diye valla diş kendine kalmış bence genetik bile olabilir .emdiği için çıkmamasından gayet memnunum ben şu ısırmalardan korkuyorum

Ya bende vermek istiyorum atlıyo sofraya ama tuzu salçayı nasıl ayarlıyosunuz.balık falan da etken yazıyo internetten bakıyorum.ne vercemi şaşırdım.

(Özel aşı) Menenjit için dr a sordum. Bu hafta 8 aylık olacağız dedim. Şöyle düzenledi.
Bexsero 8.10.13. Aylarda
Nimerix 12. Ayda
9.ay kızamık var.
Aşı yok diye seviniyordum. Her ay aşımız var. Ateş de yapar aşıdan sonra calpol verebilirsin dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…