2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bizim çıktı ya Birtane hemen yanindakide çıkacak gibi duruyor oyuzden çok huysuz sürekli ağlıyor. Nasıl yapılıyor o canım
Ya bugün hep ağladı ağlamada degil çığlık atarak ağlama yere koydum dönmedi bile ay ne gündü uyudu şimdi ☺️ dünde oğlumun sınıfıyla Piknik tarzı bişey yapıldı orda da durmadı. Bizimde bir dişin ucu cikti yanindaki duruyor bu dişler ikisi birden çıkmıyor muydu ya, ateşine baktik yok yemeği zor yaptım

Teyzoşlar saçlarıma Bi bakın hele👶🤭 (Fotoğraf cektikten sonra saçlarını açtım ama)

Eklentiler

• IMG_20230613_221126.jpg
    IMG_20230613_221126.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 70
Uyku eğitimi denedim ama bebeğim çok ağladı ya kıyamadım.. Beceremedim diş dönemi birde.. gece 4 defa kalkıyor sabahta erken kalkıyor ama emmek için sonra yine uyuyor
Bende yapamadım bu sıralar uyku sorunumuz var bazı günler çok sık uyanıyo bazen de 3 te falan kalkıp uyumuyor ağlamıyor da uyumak istemiyo

Ya bugün hep ağladı ağlamada degil çığlık atarak ağlama yere koydum dönmedi bile ay ne gündü uyudu şimdi ☺️ dünde oğlumun sınıfıyla Piknik tarzı bişey yapıldı orda da durmadı. Bizimde bir dişin ucu cikti yanindaki duruyor bu dişler ikisi birden çıkmıyor muydu ya, ateşine baktik yok yemeği zor yaptım
Bilmiyorum ki bende ama bizim ara ara atesi çıkıyor oyle çok yüksek değil iştahsızlığı ve ishali hala devam ediyor ya eli ya da ayağı ağzında diş kasiyici aldım ona ama çokta oralı değil. Benim sürekli kucagimda diş dönemide alıştı oyuzdwn o uyumadan hiçbir şey yapamıyorum.swninkinde iştahsızlık be ishal var mı

Bilmiyorum ki bende ama bizim ara ara atesi çıkıyor oyle çok yüksek değil iştahsızlığı ve ishali hala devam ediyor ya eli ya da ayağı ağzında diş kasiyici aldım ona ama çokta oralı değil. Benim sürekli kucagimda diş dönemide alıştı oyuzdwn o uyumadan hiçbir şey yapamıyorum.swninkinde iştahsızlık be ishal var mı
Zaten meme reddi var ara ara oluyot sag memeyi almıyor zorluyorum. İshal derken çok sivi değil ama dün çok sık yaptı. Epeydir zorla emziriyorum. Bezlerinki çiş miktarı azaldı cok dolu oluyordu. çığlık atmayi öğrenmiş ama hep çığlık atti ağlamayla karışık. 5.30 da uyanıyor ya her gun akşam baygın yatıyorum

X