2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yaa bende sagdigim sutu veriyorum mama degil ama max 60 iciyor, 20,30 ictigi de oluyor kilo alimi da az neden bu kadar istahsiz ya
Sütüm var işe yaramiyor resmen
Geçen ay kızım 500 gr alınca dr genele bakınca normal dedi. Dr bişe demese de ben ek gıda başladım. 3 haftadır öğleden önce elma suyu öğleden sonra yoğurt veriyorum. Artık günlük yarım elma suyu ve 1 yemek kaşığı yoğurt yiyor. Üzerine 2 3 çay kaşığı su verip emziriyorum. Bu ay 1 kg aldı. Emeklemeye başlayınca kilo da verecekler. Dr a sorarak ek gıda başlasan kilo alımı artar mı acaba :)

Doktor iki kati olmasi gerekiyor deyince stres yaptim acikcasi. Bi de abisini zayif ve minyon ayni sorunlari yasamamk adina sıkı tutmak istiyorum baştan.

Vallahi bu bebeler niye böyle yaa. Sütüm var işe yaramiyor ,keyfi gelcekte icecek

Doktor israrla 6. Ay dedi ama bende 5. Ay da basliyayim diyorum yavas yavas. İlk oglumda doktor 5 de baslatmisti doktorlar arasinda da fikir ayriliklari var tabi.doktor vercegin bir kasik yogurt kilosunu etkilemez acele etme dedi

Kesin denemişsindir ama bazen unutuyo insan diye yazmak istedim. Uykulu verdin mi. Meme reddi sürecindeyiz biz uykulu verince az da olsa emiyor uyanıp durumu anlayana kadar

Doktor israrla 6. Ay dedi ama bende 5. Ay da basliyayim diyorum yavas yavas. İlk oglumda doktor 5 de baslatmisti doktorlar arasinda da fikir ayriliklari var tabi.doktor vercegin bir kasik yogurt kilosunu etkilemez acele etme dedi
Bizi etkiledi :)) bana da dr 5. Ayı beklesen olurdu ama başlamışsa devam et dedi liste verdi. Bugün 5 aylık olduk. Artık sebze tadımlarına başlıyoruz :) zaten öğün değil, tadım süreci olduğundan uzun sürüyor

Bende basliyayim yavastan o zmn canim benimle de paylasir misin listeyi. Benimki zaten pek sut disindakilerk yabanci gorecek gibi.kuzenimin ogluyla arasinda bir gün var o da baslamis dun hurmayi tuttum agzina yalamadi bile

Bende basliyayim yavastan o zmn canim benimle de paylasir misin listeyi. Benimki zaten pek sut disindakilerk yabanci gorecek gibi.kuzenimin ogluyla arasinda bir gün var o da baslamis dun hurmayi tuttum agzina yalamadi bile
Bizimkide biz yerken uzatsan bakıyor hiç hareket yok, ben 6 ayi bekleyecem öyle bakıyor birde sinir harbi yaşayamam

Bizimkide biz yerken uzatsan bakıyor hiç hareket yok, ben 6 ayi bekleyecem öyle bakıyor birde sinir harbi yaşayamam
Ay evet bi de o var bebem ek gida yemiyor diye baslicaz o zamanda. Ya ben ozel bi ek gidaya baslamam ama yediklerimizden ona uygun olani azicik tadim yaptiririm ama 5. Ayi beklicem

Aynen ya bugün 7.45 de yatirdim 8.20 de kalkti zaten 8 di uyuduğu az dursun dedim 12bucukta yatırdım 1 i geciyordu uyandi. Simdi uyuttum bakalim 5 e kadar uyusun jajajaja
İkinciye 12.30 da yatırdım 1 de kalktı. Ucuncuye 2.45 de yatırdım 3.20 de kalktı. Tabi buna uykuya dalma zamanı da dahil

Ya kızlar benim kızım 9 ay bitti 10. Ayin içinde emeklemiyoo ama yürüteçin icinde yuruyoo nasil öğretim ben kizima koltuktan tutunarak yürümeyi bana bir yardimci olursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…