2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ay maşallah darısı hepimizin başına

3,5 aylık oluncaya kadar dediğin hepsi vardı ağlak, huysuz, zor uyuma ama sonra 2 haftalık bir çıldırma dönemi oldu daha şiddetli ağlamalar gece bile uyumamalar derken şimdi kan ve kaka olayı devam diğerleri bitti, kucak için mız mız ediyor evet ama o ilgi için belli, uyurken de illa destekli uyuyor o hep vardı geçmeyen tek şey gece uykusu bozuldu yine uyuyor ama uykuda illa emecek benimle yatacak

öksürük bitti ama burun akıntısı var malesef beni kızım genel olarak huysuz olduğu için bilemedim yarın kontrole götüreyim bende
Öksürüğünüzün bitmesi çok iyi , huysuzluk eskiye kıyasla artış yoksa korkulacak bir durum yoktur bence
Bizim bir ayda ikinci hastalığımız bir kere de ateşlendi hafif öksürük oldu ama ilaçsız atlattık onu. Bu sefer kaçamadık.

Kızlar giremiyorum ya hiç inşallah haberleriniz iyidir bebeler de aşırı bı uykuya direnme uykusuz durma başlasi mi sizde de gündüz uykularından bhsediyorum 10 dk uyuyor bırakınca uyanıyor. Biri eğitim vermişti onu bı atın bna ekran nolur bulamadım.uykuya kendi geçmesini ogretmem lazm. Birde evolvia mama kullanan var mi?

Ay ne güzel sevindim senin adına benimki hala aynı tek iyi birsey dönmeye başladı başta yarim dönüyordu bugün ilk defa tam döndü sadce elini çıkaramıyor şimdilik ben yardim ediyorum o konuda dönmeyi öğrendi ya surekli dönmek istiyor artık tek başına yüksek bir yere bırakamam onu

Bugün benim miniğim de ilk defa kendi döndü. Kolu da tam çıkarmayı öğrenirler

Umarim kısa sürede iyileşir bizim 2 aydır sık sık burun tıkanıklığı yaşıyoruz eskiden af yapmaya korkardım şimdi günlük sayıyı bilmiyorum büyük kızımda bunu yaşamadık hiç hatta aspiratörü bile kullandığım bir elin parmağını geçmezdi

Sen uyandırmadığın sürece uyanmıyor mu hiç
Canim oyle bi durum tecrube etmedim acikcasi. Yedirip uyuttuktan max 6 saat snra gece uyandiriyorum beslemek icin. 8’de yediyse gece 2’de mesela. Bezini degistirip mamasini yediriyorum geri uyuyor, sabaha kadar ki o da takribi 6 saat snraya denk geliyor. Ama aglayarak uyanmiyor, uyaniyor kendi kendine oyun oynuyor.

5 te uyandı gayet mutlu beşiğinde guluyordu gün erken aydı bize
Ya bizimde öyle hemde çok güzel olan gece uykusu şaştı.8.30 da yatar 4 de kalkardi emmeye, simdi 8.30 da yatiyor 1 de kalkıyor sonra 3.30 da sonra 5. 5.30 hayr anlayamiyorum bu duzen 2 aylikken vardı sonra 1 de uyanmadi gece tek emiyordu simdi kac oldu ayrica, sütüm var ac değil bundan az zamanlarda bile kalkmadı peh ya

Bu konuda ben de dertliyim önce 19:30 gibi uyur 12 1 arası uyanır emer hemen uyur sonra 3.30 4 arası uyanır emer sabah 7.30 gibi de gece uykusu biterdi hiç şaşmaz işte 4. Ay atağı mı ne yaşadık bilemediğim o 2 haftalık süreç sonrası çocuğun huysuzluğu bitti doğru ama gece uykusuna bişey oldu yine aynı saatte uykuya geçiyor ama 12 ye kadar 40 kez odaya gelip onu sakinleştiriyorum 1 de bi emiyor 3 demeden bir daha 5 gelmeden yine aralarda uyku halinde kıpır kıpır böyle böyle sabah oluyor

Valla çok şükür gece uykusu bozuldu ama o deli ağlamalar hepsi bitti, düşün biz o kadar basit gözüken markete bile gidemezdik şimdi keyif için birlikte gidiyoruz reyonlara bakıyor renkli olunca dikkatini çekiyor bu bile lükstü ya bizimki de hala yarım dönüyor çok uğraşıyor ama tam dönemedi ben de bir gün ansızın yapar diye asla yüksekte bırakamıyorum

Bizim hiç öyle düzenimiz olmadığı için bu kalmamaları normal geliyor 3 4 saatte bir seviniyorum hatta

Valla biranda yapıyorlar donmeyi doktora götürücem bugün olmuyor böyle sivi alamadığı için bezi qrtik pembeye dönmüş ağlamıyor aç olduğu için gülücükler atıyor dönüyor sürekli görünürde birseyide yok niye içmiyor anlamıyorum . O mama içmedikce ben stres yapıyorum

4te yeni emmişti eminim bende ac olmadıgına şaştım kaldım artık ya yenidoğan günlerine döncez böyle atak zamanları sanırım
6 da bizde ayaktayık şimdi uyudu
Kacta uyudu uyandı hatırlamıyorum ama hanfendinin keyfi çok yerinde ben bitik haldeyim ama
Bizim de 5 te uyandı emdi beşiğe koydum gözler açıldı gülmeye başladı 6 yı geçiyordu galiba geri uyuttum 7 buçuk gibi uyandı
Bizi çıldırtmak istiyolar anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…