2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Öğün konusunu deneme yanılmayla öğrenebilirsin canım ben oglumda oyle yapmıştım. Bazen çok içiyorlar bazen az.

Meme reddine gelince emzirmeden uyutup uyku içinde verin diyorlar bir dene istersen. Arkadaşım biberon reddini o şekilde aşmıs memede de işe yarayabilir

Slm kızlar bebiş kaka yapsa bi dert yapmasa bi dert iki gündür çok sık kaka yapıyo normalde günde en fazla bi kere yapardı.ateş falan yok çok şükür .ishal mi değil mi anlayamadım nasıl anlıcam sizce.benim yediğimden ishal olur mu acaba

Aşı benim korkulu rüyam oldu resmen, rota aşısına kadar ishali azalsa bari birde o etkileyip artmasa

Günde kaç kez oluyor, içi pütürsüz oluyor bez emiyor hemen çok belli oluyor zaten malum bizim alerji yüzünden günde 7 bezi bulunca göre göre anladım

Benimki hep yapıyor ama pütürlü,ishal olsa pütürü olmaz

Günde kaç kez oluyor, içi pütürsüz oluyor bez emiyor hemen çok belli oluyor zaten malum bizim alerji yüzünden günde 7 bezi bulunca göre göre anladım

Benimki hep yapıyor ama pütürlü,ishal olsa pütürü olmaz
İki gündür günlük beş bez falan oldu ama son bezde pütürlüydü.doktor sağolsun devam ederse gel dedi sadece .sizden daha çok şey öğreniyorum valla Ha-ri inş düzelir sizinde artık ya gerçekten uğraşması da zor bebişe de yazık.

Bende silikon uç kullanıyordum arada meme verip emecek mi diye demiyordum ağlarsa ucu takıp emzirdim böyle deneye deneye artık memeyi tutuyo çok şükür silikon uçsuz emziriyorum ama inatlaşmadım hiç kızımla kardeşim de silikon uçla emziriyor onun 4 ay 10 günlük ama o bırakmadı mesela bebek nasıl isterse öyle emsin ben çok taktım bi ara keşke uçsuz emse diyordum sonra oluruna bıraktım sende takılma nasıl istiyorsa öyle emsin ve evet benim kızım da son zamanlarda memede çok durmuyor artık emip bırakıyor hemen

Uykuluyken bazen alıyor memeyi uykusu açınca hemen çığlığı basıyor silikon ucu takıyorum hemen. Zorlamıyorum ama bende çok istiyorum bırakmasını çok zor oluyor sürekli temizlemek zorunda kalıyorum.
Peki az emip bırakınca doyduğunu düşünüyor musun? Bana aç kalıyor gibi geliyor bu günlerde. Ya bir süredir az süreli emiyor ama göğsü çabuk boşaltıyordu. Şimdi göğsüm boşalmamış oluyor onunda midesi çok şişmiyor
Uykuluyken alıyor ama bu aralar uyku problemimizde var

Eğer az emmesine rağmen ağlamıyorsa emsin diye zorlamıyorum ağlıyorsa göğsümde süt yok demekki diye mama veriyorum onu da bazen içiyo bazen içmiyo ama huzursuz değilse aç değildir

Göğsünü boşaltmadı ama emmek istemiyo ağlıyosa gazını çıkarıp biraz pış pışlayıp tekrar teklif et yine de emmezse aç değildir demekki ağlıyorsa uykusu vardır belki de. Bu sıralar kızım uykusu olduğunda çok ağlıyor

çok sürdüm zeytinyağı şükür kalınlardan kurtulduk dediğiniz gibi ama iki banyo arası konak tekrar kafada fazlalaşıyor

Kızlar konak konusunu gördüm konusmusunuz.
Z.yagi ve karbonat kesin çözüm. Büyük kızımda öyle upmistim az zyagi kafasına şurup karbonat serpin biraz beklesin yıkayın. Hatta şapka geçirip beklemiştim ben sanirim

Bugün sünnet için gün almaya gittik tartılar zibin ve bezle 7150cikti 7kilo diyebiliriz dedi 400gr almış oluyor geçen aydan bu ay az alackti evet ama 4 ay kontrole gidip normal denildi mi bu kiloya

Bugün sünnet için gün almaya gittik tartılar zibin ve bezle 7150cikti 7kilo diyebiliriz dedi 400gr almış oluyor geçen aydan bu ay az alackti evet ama 4 ay kontrole gidip normal denildi mi bu kiloya
Benim perşembe kontrolü bi baksın söylerim mutlaka

Kızlar bebeğimin yanagindaki kuruluk ve kizariklari gören doktor alerji var dedi, bizi gastro ve immünolojiye yönlendirdi. Alerjiyi nasıl tespit ediyorlar, bilen var mıdır?

Kızlar bebeğimin yanagindaki kuruluk ve kizariklari gören doktor alerji var dedi, bizi gastro ve immünolojiye yönlendirdi. Alerjiyi nasıl tespit ediyorlar, bilen var mıdır?
Benim bebeğimde de var yanaklarında kızarıklık ve kuruluk doktor alerji falan demedi atopik dermatit dedi kızarıklık geçti ama kuruluk var hâlâ

Benim bebeğimde de var yanaklarında kızarıklık ve kuruluk doktor alerji falan demedi atopik dermatit dedi kızarıklık geçti ama kuruluk var hâlâ
Mustelanin kremi kuruluğa iyi geliyor. Bizim kizarikliklar bu şekilde, sürekli tirmaladigi için sürekli yenileniyor yaralar

Eklentiler

• IMG_20230508_210857.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…