2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Başka doktora da göstereceğim, aslında sonuca bakarken acik dedi gelin sizde bakin dedi bakarken bakarken sanki eğilim var kapanmaya dedi ay inşallah yapisaldir.1 ay sonraya çağırdı

bombeliydi cok, bize ebe dedi arkası çok çıkık diye ama yattikca daha düzelmişti, 3aylik kontrolde doktora sorduk oda arkadasi normal ama biraz üstü arkaya dogru büyüyor dedi.
Bana normal geldi ama inşallah hiç bir sorunu yokturda geçer gider yaa

3 ay 13 günlüğüz aynı şekilde. eskisi gibi memeyi uzun süre emmiyor birden çekilip benle sohbet ediyor bazen de anlamsız anlamsız yüzüme bakıyo 😂🥰 ve bi kaç gündür geceleri çok uyanıyo hele geçen gece saatte bir uyandı galiba doymuyo dedim mama yaptım yemedi
Yaa bizde 3 ay 8 günlüğünüz ikide bir memeden cekiliyor acaba sütüm mu az diyorum (3. Aydaki kilo alımına az dedi doktor) sıkıyorum fışkırıyor. Anlamadim valla 😵‍💫

Eki Görüntüle 3241042 Eki Görüntüle 3241043 kizlar merhaba oğlumun kolunda böyle iki iz çıktı önlü arkalı. Aşı olduğu kolu değil bu arada. Önce sivilce gibi cikiyo sonra kızarıp kabullaniyo. Yarın randevum var ama başına gelen oldumu sormak istedim
Sinek bişey mi ısırıp yapıyor ki hiç görmedim doktora gidince beni de etiketle görmem için olur mu Allahım çocuklar ya neler buluyor bunları, kaşınır gibi rahatsız oluyor mu

Hanımlar selam nasılsınız. Epeydir giremedim haberleriniz iyidir inşallah.
Biz 4 aylık olacağız ama huy aynı huy gündüz kısa uykular ve sürekli kucak istemesi ve aglakligi devam.
Sizlerde durumlar nasil
110 günlük deli fişeğimin ağlamaları azaldı, oyun halısı ve normal uzanarak bi 30 dk kucaksız durabiliyor, bugün ilk kez evde çay yapıp mesire alanında içtik dışarda uyudu tabi normal oradaki bebeler gibi bebek arabasında gezerken değil ama tövbe o rahatlığı sağlarsa alışırız 😂kucakta bir ağaç köşesinde süpürge sesi ile sonra arabasına yatırdık 30 dk uyudu 😂bu ara uykuda başa sardık gece bile 1 saate uyandığı oluyor 🤦‍♀️

Sinek bişey mi ısırıp yapıyor ki hiç görmedim doktora gidince beni de etiketle görmem için olur mu Allahım çocuklar ya neler buluyor bunları, kaşınır gibi rahatsız oluyor mu
Yani kuzu ben anlamadım vallahi. Geçen kadın dogumcuya gitmiştim ona sordum döküntü bu dedi. Neyden olur nasıl geçer bilmiyorum yarın çocuk doktoruna gidicem. Burda cildiye veya dermatolog yok ne der bilmiyorum o anlar mı çocuk doktoru bilmiyorum

İhtimal ama çok düşük bence olmaz.
Valla bir anlasam hayır cidden varsa pes diyeceğim zaten bu dikkate böyle olacaksa
Yani kuzu ben anlamadım vallahi. Geçen kadın dogumcuya gitmiştim ona sordum döküntü bu dedi. Neyden olur nasıl geçer bilmiyorum yarın çocuk doktoruna gidicem. Burda cildiye veya dermatolog yok ne der bilmiyorum o anlar mı çocuk doktoru bilmiyorum
Acaba alerji gösterme şekli mi bu ki inşallah çocuk doktorunun net bir fikri olur Allahım ya neler var cidden bir soluk aklımız rahat kalmadan bişey çıkıyor buna da şükür tabi de

Valla bir anlasam hayır cidden varsa pes diyeceğim zaten bu dikkate böyle olacaksa
Acaba alerji gösterme şekli mi bu ki inşallah çocuk doktorunun net bir fikri olur Allahım ya neler var cidden bir soluk aklımız rahat kalmadan bişey çıkıyor buna da şükür tabi de
Yok hiç sanmıyorum ben de yuh derim. Ablam yıllar önce suyu kötü olan bir ilçede yaşıyordu. Yegenimi kaynamıs sogutulmus suyla yıkardı da dalga geçerdim. Hatta bize gelince de öyle yapmıstı da sen psikopatsın demiştim ablama. Dememek lazımmıs 🥲 Sularınız kötü mü bir bilgin var mı

Yok hiç sanmıyorum ben de yuh derim. Ablam yıllar önce suyu kötü olan bir ilçede yaşıyordu. Yegenimi kaynamıs sogutulmus suyla yıkardı da dalga geçerdim. Hatta bize gelince de öyle yapmıstı da sen psikopatsın demiştim ablama. Dememek lazımmıs 🥲 Sularınız kötü mü bir bilgin var mı
Çevremde hiç duymadım sular kötü diye kendimiz de içiyoruz yani ama yarın doktora danışıp amip antijen testi varmış onu yapınca ilk yapılan gerçekten doğru mu değil mi belli oluyormuş direk antibiyotik başlamak yerine önce onu yaptırayım dedim o da pozitif gelirse ne yapalım şok ola ola tedaviye başlarız, en basiti evde 4 emzik var yere düşen kirlenen adam akıllı temiz oluncaya diğeri kullanılsın diye, ağzına alacağı herşeyi kaynamış su ile yıkadım hep bi banyo suyunu es geçtim onun harici başka ihtimal mümkün değil varsa

Hanımlar selam nasılsınız. Epeydir giremedim haberleriniz iyidir inşallah.
Biz 4 aylık olacağız ama huy aynı huy gündüz kısa uykular ve sürekli kucak istemesi ve aglakligi devam.
Sizlerde durumlar nasil
1 gün sonra 4 aylık oluyoruz. Ağlama azaldı, gülücük çoğaldı, elleri kullanıyor daha rahat tutuyor, kucakta bağırıyor, bir yere yatır oyna istiyor, avm mağaza market gibi yerlere girince bağırmaktan çatlayacak gibi oluyor, ama deniz kenarı ormanlık alan vs seviyor etrafa bakarak uyuyor.

Kızlar bizim göz capagi geçmiyor ya artık göz doktoruna götüreceğim. Doğdu doğalı oluyor bazen nispeten azalıyor ama tamamen geçecek gibi değil. Acaba onu huxursuz ediyor aglak diye düşünmeye bsldim

Kızlar bizim göz capagi geçmiyor ya artık göz doktoruna götüreceğim. Doğdu doğalı oluyor bazen nispeten azalıyor ama tamamen geçecek gibi değil. Acaba onu huxursuz ediyor aglak diye düşünmeye bsldim
Benim büyük oğlumda öyleydi 4aylikken götürmüştüm, ilik sulu şampuanigyla pansuman parmakla göz mesajı dedi

Ay
Yaa bizde 3 ay 8 günlüğünüz ikide bir memeden cekiliyor acaba sütüm mu az diyorum (3. Aydaki kilo alımına az dedi doktor) sıkıyorum fışkırıyor. Anlamadim valla 😵‍💫
Meme reddi olabilir, bizim kız da bir ara öyleydi ce ee dur gaz çıkaralım diye diye 1 saat emişmeye çalışıyorduk, bir de biri olunca yanımda asla emmiyor sadece onunla konuşup yalnız bir odada emmeye çalışıyorduk. Biraz öyle deneyin isterseniz

Uzun zamandır foruma giremedim, herkes iyidir umarım 🙏🏻 4 aylık olduk ama her ay farklı zorlu bir parkur....

Bizim kaka yapamama problemimiz vardı. 3.5 aylıkken doktor duphalac başlattı. Bu sefer yapamayınca daha da zorlanıyor, mecbur fitil... Şurubu 1 ay kullanacağız yaklaşık 2 hafta daha. Ama bu aralar şurubu verirken çok genzine gidiyor vermek istemiyorum. Kayısı yedim sütümden geçer belki diye bana mısın demiyor... Bizim gibi böyle bir sorun yaşayan var mı acaba? Doktor alerjik kabızlığa bağladı şuan diyet yapmana gerek yok dedi ama ilaca başladığımızdan beri de balgamlı kaka yapıyoruz. Ne yapacağımı şaştım kaldim. Makatta çatlak yok, genişliğine gayet iyi dedi.. bizim kız alttan gaz çıkarırken bile korkuyor ve kakasını tuttuğunu bariz görüyorum ne yazık ki.

Ay

Meme reddi olabilir, bizim kız da bir ara öyleydi ce ee dur gaz çıkaralım diye diye 1 saat emişmeye çalışıyorduk, bir de biri olunca yanımda asla emmiyor sadece onunla konuşup yalnız bir odada emmeye çalışıyorduk. Biraz öyle deneyin isterseniz
Emince emiyor aslinda ama sanırım gaz sancisi varken boyle yapıyor çünkü sonunda gazla birlikte kaka yapiyor .

X