2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Valla ben 45 dk zor uyutuyorum gündüzleri

Seninki hiç normal değil canım başka bir doktora gozuk ya da dogumu hangi doktor yaptiysa o baksın sana . Normal doğum mu yapmıştın .

Zaten bu gittiğim 3. Doktor canım hepside aynı şeyi söyledi ben normal doğum yaptım 20 dikişim vardı hepside patladı

Uyku arkadaşı edinsin istiyorum oyuncağa süt döktüm mantıklı mı alışsın diye
Bi bez bebeğimiz var 1 aydır gösteriyorum oynuyoruz. Gözleri büyük mavi. Görünce gülüyor, ona bakarak değişik sesler çıkarıyor, yalnız bırakınca onunla ağlamıyor Bizimki uyku arkadaşı mı yoksa oyuncağı mı oldu bilemiyorum.

Seninki hiç normal değil canım başka bir doktora gozuk ya da dogumu hangi doktor yaptiysa o baksın sana . Normal doğum mu yapmıştın .
Canım hem kendi doktoruma hem özelde bir doktora hem baya bir övdükleri bir doktora gittim hepside aynı şeyi söyledi kanamam durmayınca ilacı kullan geçer geçmezse biz durdurucaz benim kaynamam burda diye bir kere dinlenmeden ayakta kaldım dikişler hep patladı ondan dokular komple gitti demişti doktor hepsi aynı şeyi dedi

Bu atakta zaten uykuya geçişler zorlaşır yazıyordu. Bizim kurtaricimiz hala süpürge sesi emmeye başladığı zaman süt tam inene kadar sinirli aglayarak emiyor süpürge sesini açarsam sakinlesiyor zaten 5-10 çekmeden sonra süt iniyor kapatıyorum süpürge sesini. Bizde 2gundur uykusunda sıçrama başladı. Şimdiye kadar hiç yoktu. Her uykuda olmuyor oda.

Bende bu ay vericem evde Birtane daha var 4. Ayinda da bakicam birkaç gün sorun olmazsa bidaha almam çok pahalı zaten bu gaz damlası
Bugün ilk gaz damlasiz günümüz. Zaten birkaç gündür ataktan dolayı gece sık uyaniyor bakalım. Gece kivranirsa gazdır ama bence bitti bizim gaz olayı inşallah yani

Uyku arkadaşı edinsin istiyorum oyuncağa süt döktüm mantıklı mı alışsın diye
Her uyuyacagi zaman eline ver. Şimdi tutamiyorlar birşeyi ama olsun dokusuna alışır. Herzaman verirsen alışır bence. Bende düşünüyorum. Bı müddet kıyafetinin içinde tutabilirsin senin kokunu alır

Kızlar gündüzleri ne sıklıkta emiyor sizinkiler? Benimki şaştı iyice versem yenidoğan gibi 2 saatte bir emecek Bi de kendiliğinden bırakmıyor hiç. 10- 15 dk sonra kavga başlıyor memedeyken. Öyle yapınca bıraktırıyorum ağlamıyor da ama. Böyle olan var mı

Benimki öyle ya bu hafta sütüm yok cockk sürekli kalkıyor veriyorum bende her dk

Aynı süpürge sesi olmasa bizim de işimiz zor uykuda sıçrama yok bak bizde şimdilik

Kızlar bugün 3. Ay kontrolü vardı Allahım tam kontrol saati uyku saati oldu mu bizim kız sıra gelmedi koridorda bastı çığlığı işte ordan sonrası facia başıma gelen gelene çocuğu ağlatma göbeği düşer, çok sinirli epilepsi mi, aç bence bu çocuk, battaniyede sallayın, sütün yaramıyor olabilir doymamıştır, ağzına adaçayı sür ayağına elma yağı göbeğine bişey yağı Allahım neler işittim ama en çok sinirli epilepsi diye düşündüm diyen beni şok etti neye uğradığımı şaşırdım, meğer dişler rahatsız etmeye başlamış doktor erken gelecek dedi ama çocuk değil insanlar beni öyle yordu ki bakışları ve sözleri ile

Benimki 1bucuk saatte bir emiyor bazen 2saat bazen 1saat. Nekadar emdigine bağlı biraz. Sütün tazyigi gidince benimkide bırakıyor ağzında geveliyor ben çıkarıyorum. Memede uyuyamazsa ağlıyor emziği veriyorum hemen

Off bu düşünmeden konuşan insanlar... Bebek sikintisini nasıl anlatacak acaba. Ağlamasi kadar doğal birşey yokki bir bebeğin. Dişleri de inşallah kolayca gelir. Geçen gün 1yasinda bebeği olan arkadaşım geldi hiç anlamadık dişleri çıkarken diyor. Dedim nasıl olur ya böyle diş mi çıkarmış. Baya bı kınadım hatta başıma gelsin diye 2oglumda da baya zorlamisti dişler çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…