2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Beni de ekler misin canım yaş 23 tahmini doğum 04.01.2023 ilk çocuk

Bende bir düşük yaşadım dün kasığıma bir sert ağrı rahim ucuma ve geçmedi aomra o gün boyunca midem bulandı ama kan gelmedi çok korktum bugün ne ara ne bulamtı var korkuyorum zaten çok kaygılı bir insanım birde düşük artı böyle şeyler yaşayan var mı korkuyorum

Kanaman yoksa bir şey olmaz canım korkma ben de lekelenme yaşıyorum Protestan kullanıyorum

7 haftaya girdim bugün geçen hafta gözüktü kalbini de gördük ama duyumadık çok küçük olması nedeniyle sizin kaçınca hafta
5+6 da öğrendim kese gözüktü sadece haftaya gel hem kalp atışını hem de bebeği görürüz dedi. 6+1 oldum şuan 5+6 kese görüntüsü böyle boş görünüyor tedirgin oluyorum

Eklentiler

• DD3FBF35-978C-46A3-BE26-72A47AC9A50F.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 71
5+6 da öğrendim kese gözüktü sadece haftaya gel hem kalp atışını hem de bebeği görürüz dedi. 6+1 oldum şuan 5+6 kese görüntüsü böyle boş görünüyor tedirgin oluyorum
Canim cok bilgili değilim ama sanki yolk kesesi oluşmuş eger oyleyse bos gebelik olma ihtimali YOK. bende bugün keseyi gördüm 4+6da ama kese boyutu 4 mm ya küçük gibi sanki

Canim cok bilgili değilim ama sanki yolk kesesi oluşmuş eger oyleyse bos gebelik olma ihtimali YOK. bende bugün keseyi gördüm 4+6da ama kese boyutu 4 mm ya küçük gibi sanki
Benim 10.90 mm canım 5+6 seninkisiyle arasında 1 hafta var İnan 1 günde neler değişiyor küçük değil bence normal henüz daha çok erken seninki

Canım bende konu acmıstım gecen gun şiddetli agrı geldı. Lekelenme vs yoktu da. Sonra belırtılerım gıttı diye endıselenmeye basladım. Neyse sonra bırgun bekledim. Bugun normaldı hersey cok sukur, agrım gıttı , bulantım hafıf geldı. Sende de bır sorun yoktur muhtemelen cok evhamlanıyor ınsan nasıl olduklarını bılmedıgımız ıcın. Saglıkla alırsın bebısını ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…