2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Saskinlikla okudum. Verilmis sadakaniz varmis. Nasil bir cesarettir bu allahim, el kadar bebege istedigini yapabilme ozgurlugu nereden geliyor? Oglunun diye mi? Yaziklar olsun. Sinameki ya bir de..
iyi olmus, uzak dursun. Cok sinirlendim vallahi.
Zamanında büyük eltimin çocuğu hiç emmemiş mama vermişler kabız olmuş çatlamış artık çocuk bunlarda o çayı vermeye başlamışlar işe yaramış işe yarayınca bende de yapmışlar bende her çocuk bir olmadığını eski zamanlarda yaşamadığımızı her şeyin tıbben daha iyi olduğunu sürekli yeni annesin bilmiyorsun cahilliğinden çıkılmasını hata yapa yapa büyütmek istediğimi zaten zor sahip olduğumu söyledim sürekli durmadan salladıkları için durmadığını günlerdir uyumadığımı hasta olduğumu kendime bakmayı geç günlerdir insan gibi duşa giremediğimi anlattım bir iki saatlik uyku ile insan yaşarmış denilince cahille sohbeti kes dedim dayan dedim az kaldı gidecekler dedim sünnet bir olsun dedim

Ay canım ya sen daha zordasin gerçekten Allah kolaylık versin ama geçecek bu gunler. Benim kv ilk oğlumda sıkmıştı beni baya. İlk torundu ozaman bide ben büyük gelinim. Şimdi kadının 6.torunu e oda yoruldu haliyle arada uğruyor. Bugün yemek bırakıp gitti oturmadı bile

Kızlar bu bebeklerde reflü olunca nasıl anlaşılıyor yaa
Çok kusar canım hatta hortum gibi falan çıkarır yeğenim öyleydi fışkırarak kusardı ve her emmede veya her mamada kusardı
Anladım canım bakayım bi

Dilyy naptın ne var ne yok kizce nasıl hangi sıklıkta doyuruyorsun? Abi nin tepkisi nasıl oldu
Canım alışmaya çalışıyoruz ailece bu sürece şu an kendi emmek istediğinde emziriyorum... Abi biraz daha alıştı arada vuruyor kıskanıyor ama önceki gibi değil şükür sen nasılsın senin kızın tepkisi nasıl oldu?

İyi dilekleriniz icin çok teşekkür ederim.
Deepend külot bezi kullanirken içine başka bişey koymamiza gerek var mi?
Giydirdiler icine arası pamukli gazlı bez koymuşlar wc de çıkardım acaba tek deepend disaro sızdırir mi?

selam kızlar bende doğum yaptım pazartesi günü kızımı kucağıma aldım çok şükür
Dünden beri bir damla bile sütüm gelmiyor neden olabilir genel anestezi ile doğurdum
Sağma makinası ile uyarım mi yapsanız acaba
Ben gitmedim sizmada hiç olmadı canim
Dua edin nolur gücüm tükendi
Allah yardımcın olsun canim
bir günlük bebek meme yoksa kaç cc mama yer acaba
30 CC vermiştik biz canım ilk gün

bir günlük bebek meme yoksa kaç cc mama yer acaba
İlk iki gün benim de yoktu 30cc demişti hemşire bize yetmişti ama nasıl verdik ilk bebek emmek için uğraştı malum süt olmayınca isyan bayrağı çekiyor tam göğüs hizzası az mama verdim tam ona alışırken kendime tuttum iki üç çekip süt yok diye bıraksa da uyardı, ardından mama bitince az az sağdım, artık denk mi geldi bilmiyorum ama rezene ve anason kaynatıp içtiğim gün hem gaz sorunu bitti hem süt gelmeye başladı

Çok kusar canım hatta hortum gibi falan çıkarır yeğenim öyleydi fışkırarak kusardı ve her emmede veya her mamada kusardı

Anladım canım bakayım bi
Şimdi iyice takip ettim emmeden sonra 30 dk bile dik durup gaz için uğraştılar malum ben hala kendim yapamıyorum, hemen yatırmadılar, altıda dikkatli temizlediler baya değişti tabiki gaz alırken üstümüze çok az bi geliyor ama o kadarı normal bence sarılınca geliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…