2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226

BIsey kalmamis ne güzel:) sag salim alirsin insallah oglusunu kucagina saglikla büyütürsün.

Benimde bugün kontrolüm vardi suyun, sancin veya kanaman olmadikca gelmene gerek yok 31.01 yeni termin verdi yani 2 haftaya..o günde tahmini dogum tarihi

Benim oglancik sanirm biraz ciliz 38+1 kilosu 2900mus boyunu söyleyemiyor kafasida 32 cm cokmu kücük dedim dr. da hayir anormal bi durum yok dedi..bakalm

Yani ben minyon bi tipim 1.55, esimde.1.75 dr ve ikimizde zayifiz demek oda minyon bi bebis ama yinede kücük geldi bana

Ben verdim canım 2 gece önce bı öfke nöbeti tuttu bende verdim tuttu emziği şimdi ara ara veriyorum

Ben verdim alır almaz da tuttu belli isyanlarda kullanıyorum uyuyunca anında atıyor zaten

Ayy ben geç kalmışım bile acaba erken mi diyordum ama isyan bastırmak için son çare hemen deniyorum inşallah tutar

Yuh, sana sormadan nasıl yapar yahu, iyi ki kalmamış gitmiş, benimki de gece kolik ağladı nane kaynatıp verelim gazı alır dedi, izin vermedim. Cocuk 10 dk sonra sustu. Sürekli sallamak istese de izin vermedim. Sen gidince ben sürekli sallayamam koyunca uyumalı dedim. Şimdi alıştık hiç sallamıyoruz.
İyi yapmışsın Öyle mi diyorsun.bi yerde sut üretiminde günlük süt alımı önemlidir diyordu
Süt önemli ama gaz yapıyor, süt ürünü yemek daha iyi, yoğurt peynir gibi.

Ben 2. Günden beri deniyorum. Daha doğrusu ben uyuyunca kv vermeye çalışmış, ama itmiş, tutmuyor,
Bende ilk defa denedim meme sandı aldı süt gelmeyince attı hatta öğürdü inşallah tutar ya dışarıdayken susturucu olarak çok işe yarıyor bir de sürekli memede olmak isteyen bebeler için anneye kısa süreli dinlenme şansı veriyor emzik

Sürekli sıçrıyor sürekli meme istiyor anlıyor mu ne odadan çıkınca başlıyor kıyamet ıkınıyor yapıyor zorda olsa buna şükür tek derdim sallamadan asla uyumuyor ona çözüm bulmam lazım

Valla Allah yardımcın olsun canım dicek birşeyim yok kelin ilacı olsa kendi kafasına sürermiş misali

Tuvaletimi bende rahat yapamiyorum kesik kesik yapabiliyorum. Sondadan mıymış ki o

Resmen icimden kaynanani tokatladim ya şok geçirdim okurken

Canim bence haftasina gore uyumlu gibi. Ayrica dedigin gibi minyon bir annesin ki bu cok guzel, daha ne kadar buyuk olucak bebek :) kilolu bebek iyidir diye bisiy yok bence yaa, saglikli bebek var.
Hepsi saglikli olsun, sen de saglikla kucagina al insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…