2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar dün gece saat 11 civarında bende doğurdum. Kontrol için gelmiştim bebeğimin suyu fazla çıktı irilikten dolayı. Sezeryana aldılar. 3940 gram doğurdum. Ben biraz korktum ama acı ağrı yok. Bebeği çıkarırlarken bastırıp çekiyolar bi on saniye sürüyor o da. Ama dikiş ağrım var şu an. Yürümek zor geliyor umarım bir an önce toparlanabilirim
Gozun aydin canim 🙏 yurudukce topaarlarsin zaten 😊

Normal babanı bile istememen canım çünkü bende istemedim. Devamlı emziriyorsun pijamayla geziyorsun altında lohusa pedi. Hasta halimle (sezeryanla) bide tek bir odaya kapanamam koca evim varken. Kalabalık sevmiyorum. 1kisi olsun yeter oda ben uyurken falan bebeğin yanında dursun. Başkası yardım etmek istiyorsa yemek vs getirsin gitsin daha iyi
Aynen yaa başımda onca insan ne gerek var birde dir dir akil vermeler oluyor ozellikle kizimda esimle tektik gayet iyidi sadece biri bir yemek yapip gondersin diye bekledim bir tek

Kızlar dün gece saat 11 civarında bende doğurdum. Kontrol için gelmiştim bebeğimin suyu fazla çıktı irilikten dolayı. Sezeryana aldılar. 3940 gram doğurdum. Ben biraz korktum ama acı ağrı yok. Bebeği çıkarırlarken bastırıp çekiyolar bi on saniye sürüyor o da. Ama dikiş ağrım var şu an. Yürümek zor geliyor umarım bir an önce toparlanabilirim
Hayirli ugurlu olsun canim. Allh anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin. Agrin acin ne varsa kus olup ucup gitsin ☺️🙏🏻☺️

Geçmiş olsun tekrar. Biraz zor olmuş tam iğne anı ama geçti gitti artık. Tam eğilip kendini serbest bırakmadın mı iğneyi yerine sokamiyorlar. Benimde ilkte öyle olmuştu birkaç defa denemislerdi maalesef. İkincide daha kolay olmuştu.birde uzmana göre de değişiyor tabi. Ama genel olarak bebeğin yanında kalmış neguzel. Bundan sonrada sağlıkla büyüsün sizlerle inşallah 🌸
Çok tsk ederim tabiki geçti yarın dikişleri çıkartmaya gidiyorum 🤩

Kıyamam sana yaa.. Rabbim sağlıkla kavuşturdu bak çok çektin ugrastin ama mis gibi kâvustun yavruna. Muhtemelen spinalini tutturamadilar @Dilyy de öyle perişan oldu ilk doğumda bende bazen oluyor canım . neyse sonuç önemli. Sağlıkla büyüsün minik Asya n 🤲🥰
Çok çok tsk ederim ❤❤❤❤❤

Tsk ederim evet Antalyadayim Araştırmada doğum yaptım 😍hastaneden çok memnunum .herkese çok ilgili
Ya benim cok yakın arkadasim da orda dogum yapmıştı 3 yil once. O da muayenelerde memnundu ama dogum sırası 9-10 kere igneyle anca uyusturabildigini soylemisti ,igneden de cok korkar.
Sanirim anestezi ekibi cok iyi degil o zmn.

Ben babami bile istemedim kayınbirader diyorsun😅 bende mi tuhaflik var ya bir evde okadar kisi lohusayien kaldiramam kesin Allah sana sabir versin🤭
Bize iki aileden gelecekler, anne babamız, onun kız kardeşi ve benim erkek kardeşim toplam 6 kişi. Ama bizde kalmayacaklar, otel ayarladılar. gündüzleri birden salonumuz dolucak, bizde yurt dışındayız onlar da iki taraf başka ülkelerden geliyor 😂 😂 umarım stres yapmam uykum gelirse gündüz vakti uyumaya giderim.. Gece zaten uyumak yok bebekle kocam da öyle olur ikimiz uykusuz uykusuz 😂 ben onlara dedim doğum dan sonra gelin diye (23/24 ocaktan sonra) şimdi herkes aynı tarihlerde geliyor 😂 bakalım bebek ne zaman gelecek 😍

Allah analı babalı büyütsün 🧿😍

Normal babanı bile istememen canım çünkü bende istemedim. Devamlı emziriyorsun pijamayla geziyorsun altında lohusa pedi. Hasta halimle (sezeryanla) bide tek bir odaya kapanamam koca evim varken. Kalabalık sevmiyorum. 1kisi olsun yeter oda ben uyurken falan bebeğin yanında dursun. Başkası yardım etmek istiyorsa yemek vs getirsin gitsin daha iyi
Off bize 6 kişi geliyor anne babamız, onun kız kardeşi benim erkek kardeşim (bizde kalmayacaklar ama ev dolu olucak gündüzleri). Hepimiz başka ülkelerde yaşadığımız için doğum dan sonra sabırsızlıkla gelicekler 😂 bizim hikayemiz de böyle uzakta yaşayınca çare yok. 🤭

Yaaa maşallah 🥰minik nasıl peki kaç kilo olmuş 🥰Allahım herkese 38 de gün verip benim 39u beklemem😅
Minigi ben pek göremedim canım nst de uyuyordu pek tinlamadi tatlı fln. iyiymiş ama 2900 Gr dedi doktorum 3 kilo doğar mı dedim doğar dedi. İnşallah saglikli olsun herşey yolunda gitsin bizim ve hepimiz içinde.
Senin içinde zor kuzum sabrtmek gerçekten çok iyi anlıyorum.

Minigi ben pek göremedim canım nst de uyuyordu pek tinlamadi tatlı fln. iyiymiş ama 2900 Gr dedi doktorum 3 kilo doğar mı dedim doğar dedi. İnşallah saglikli olsun herşey yolunda gitsin bizim ve hepimiz içinde.
Senin içinde zor kuzum sabrtmek gerçekten çok iyi anlıyorum.
Yeterki sen de bebek de sağlıklı olsun benim asla kilo takıntım yok doktor sanıyor ki ilerde dediği zaman mutlu oluyorum hayır sağlıklı olan neyse o olsun diyorum çünkü şekerden kilo aldıysa ne kadar iyi olabilir ki 🤷‍♀️neyse boşver o konuyu Allahım çok az kaldı desene 🥰🥰 kasılmalardan korkmasam ne kadar kalsa o kadar iyi ama bilmiyorum giderek zorlanmıyorum desem yalan olur 😐

Ama minikle kavuşmaktan sonra en çok merak ettiğim şey iğne işi bittiği son gün olacak galiba 🙈

Yeterki sen de bebek de sağlıklı olsun benim asla kilo takıntım yok doktor sanıyor ki ilerde dediği zaman mutlu oluyorum hayır sağlıklı olan neyse o olsun diyorum çünkü şekerden kilo aldıysa ne kadar iyi olabilir ki 🤷‍♀️neyse boşver o konuyu Allahım çok az kaldı desene 🥰🥰 kasılmalardan korkmasam ne kadar kalsa o kadar iyi ama bilmiyorum giderek zorlanmıyorum desem yalan olur 😐

Ama minikle kavuşmaktan sonra en çok merak ettiğim şey iğne işi bittiği son gün olacak galiba 🙈
Çok haklısın canım önemlisi sağlıklı olması.
Suan kaçsın.Gercekten hergun dahada zorlaşiyor kasılma ağırlık baskı. Bende korkuyorum yoksa ne kadar kalsa iyi tabii.

X