2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Valla bizde şimdiye kadar 1 kere yaşadık korkuyoruz biraz doktor yasaklamadı ama zaten mide bulantılarımdan sıra gelmiyor

kesinlikle katılıyorum. Zaten bana niye geldin ki hamile sayılmazsın diyecek diye gitmedim biraz da. tamam kabul ben de biliyorum sayılmayacağımı ama moral bozmanın alemi yok dediğin gibi.
golgelericinde çıktımı HCG sonucun canim
ay yok çıkmadı canım ya. burdan bir arkadas yazmıstı sağlık ocağı hafta sonu girince pazartesiye kalır sonucun diye sanırım burda da öyle. bir de kanamam yok suan yani kahverengi bir iki damla leke geldi bi daha gelmedi bugun. inşallah yerleşmedendir diyorum. bekleyeceğim artık

ya ilk gebeliğimde kendimiz korkudan ilk 3 ay bişi yapmamıştık. şimdi de yapmayız sanırım yani stres oluyorum çünkü biliyorum kendimi

Bize de yasak dedi doktor. Ama kendi ozel doktoruma gtmedim daha o ne diyecek bakalim salı randevum genelde ilk ve son 3 ay onerilmiyor duruma gore değişiyor gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…