2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canim hakkında hayırlısı olsun inşallah söylediğin gibi değildir ❤️
Insallah diyelim ama hic umudum yok kizimdan once bir dusugum var, bu gebelikten iki ay once de kimyasal oldu. Bu sefer hic umudum yok cunku epey yogun bir kanama. Sanirim hala emzirdigim icin tutmuyor, prolaktin engelleyebiliyor diye duymustum.

Benim de zor Ben de kendimin farkındayım bu sefer 45 dk.surdu artık tansiyonum düşmeye başlamıştı. Cok zorlandım bu sefer. Bir daha vermeye korkuyorum.
Korkmakta çok haklısın ben de tüm kan tahlillerini vereceğim ama nasıl bir korku ile benim bide kan da akmaz aksi gibi elimde küp şeker bayılmamak için beklerim

Korkmakta çok haklısın ben de tüm kan tahlillerini vereceğim ama nasıl bir korku ile benim bide kan da akmaz aksi gibi elimde küp şeker bayılmamak için beklerim
Doktor üçüncüyü de ver yeter diyor bilemedim bakıcaz artık. Ama çok şükür değer güzel yükselmiş. Içim biraz rahatladı.

Arkadaslar selam, benim iki gundur kanamam var, sanirim kimyasal yasiyorum. Iki ay once de aynisi olmustu. Kontrole gidicem bakalim ama daha onceki tecrubelerimden bu kadar kanamaya bebek durmaz. Pembis Hayaller Pembis Hayaller beni listeden cikarabilirsin. Herkese saglikli bir hamilelik ve dogum diliyorum. Saglikla kalin..
Çok geçmiş olsun canım rabbim tekrardan hayırlı bı şekilde nasip etsin insallah

Arkadaslar selam, benim iki gundur kanamam var, sanirim kimyasal yasiyorum. Iki ay once de aynisi olmustu. Kontrole gidicem bakalim ama daha onceki tecrubelerimden bu kadar kanamaya bebek durmaz. Pembis Hayaller Pembis Hayaller beni listeden cikarabilirsin. Herkese saglikli bir hamilelik ve dogum diliyorum. Saglikla kalin..
Insallah oyle birsey yoktur.
Bilemezsin yogun kanamali gebelikte olabiliyor sen yinede tedbiren tehlikeli seyler ypma yine kan ver. Hakkında hayırlısı olsun.

Insallah diyelim ama hic umudum yok kizimdan once bir dusugum var, bu gebelikten iki ay once de kimyasal oldu. Bu sefer hic umudum yok cunku epey yogun bir kanama. Sanirim hala emzirdigim icin tutmuyor, prolaktin engelleyebiliyor diye duymustum.
Anladım canım hakkinda hayırlısı olsun... Sıkma canını 😔

Kızlar bi doktorum iliskiyi yasakladı fakat yeni doktorum düşük riskin yok dedi ve yasaklamadi fakat biz henüz bi sey yasamadık. Sizler ne alemdesiniz. İliskiye giriyor musunuz dikkat ettigini şeyler var mi. Cok özel oldu üzgünüm 🙈
Dikkat etmek şartıyla haftada 1,2 nin zararı olacağını sanmıyorum düşük riski yoksa eğer ha bizde durumlar bitik o ayrı mesele 😂 bulantidan adamın yüzüne bile bakasim gelmiyor

Kızlar bi doktorum iliskiyi yasakladı fakat yeni doktorum düşük riskin yok dedi ve yasaklamadi fakat biz henüz bi sey yasamadık. Sizler ne alemdesiniz. İliskiye giriyor musunuz dikkat ettigini şeyler var mi. Cok özel oldu üzgünüm 🙈
Bize başından beri yasak yasak olmasa da galiba eşim mümkün değil düşünmez korkudan 😂

Dikkat etmek şartıyla haftada 1,2 nin zararı olacağını sanmıyorum düşük riski yoksa eğer ha bizde durumlar bitik o ayrı mesele 😂 bulantidan adamın yüzüne bile bakasim gelmiyor

Bize başından beri yasak yasak olmasa da galiba eşim mümkün değil düşünmez korkudan 😂
Onceki doktorum biraz paranoyaktı yasakladı. Suanki doktorum kalp atışını duymaya gittigimizde abartmadan iliski yaşayın dedi. Ben böyle bi konuda bebegimi riske atmam ama dr izin verince sizler napiyosunuz diye merak ettim 😂

Bence gayet guzel canim 2 gune 2 kati olmasi gerekiyo. Aile hekiminin kafasi azcik karismis olabilir 😊
Ya doktorlar zaten düşer tutmaz vs diye hemen kimyasaldır vs diyor deli ediyor beni de bi tatlı dille şuan gebelik var olarak görünüyor inşallah iyi ilerler umudumuz o ama her iki güne bir kanı takip edelim artış da güzel ilerlerse hamileliğinizin tadını çıkarım falan de Yani ama yok ben gittiğimde bu hamilelik bile sayılmaz diyip canımı sıkıyordu her seferinde . Gerçekten benim tutmamıştı ama insan öyle demez Yani bence sağlıkla ilerler inşallah ama artış iyi olmazsa da iyi takip edip yönlendirmek lazım de ama yok illa moral bozarlar boşverin kızlar 😂

Screenshot_2022-05-27-18-11-51-703_com.android.chrome.jpg
listeyi düzenlemek istiyorum ama bu şekilde karşıma çıkıyor K Kazen

X