2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ballilokumm Ballilokumm şu elektriklere sarılan siyah bantlar benim çok işime yaradı göğüs ucumu onunla yapıştırdım o siyahligi görünce istemedi zaten 3.gunden sonra da diretmedi 3 gün biraz zor sonrası kolay emin ol ama ben keserken çok vicdan azabı çekmiştim meme diye ağlayınca hatta kaç kere başarısız olup geri emzirdim ama başardım 🥲
Bende cok vicdan yapiyorum en cok ta kizima haksizlik ediyorum gibi geliyor 2. Cocukta bukadar erken olmasi😂

Pembis Hayaller Pembis Hayaller benide listeye ekler misin?
Yaş 32 1.çocuk tdt 23 ocak

Bende dün doktora gittim. Normalde 5+4 tü. Doktor 4+3 görünüyor dedi. Kese şekli güzelmiş. Yolk kese de göründü. Bebekte hafiften oluşmaya başlamış. Progestan fitil devam dedi. Oksapar için rapor çıkardık. 10 gün sonra net bebeği görürüz dedi…
Değerlerin düştü. D vit b12 içeren folik asit kullan dedi. İmom folik asite başladım bende..
Folik asit ile ilgili otizm ile ilişkilendiriliyor. Şimdilik 400 ug fazla alma biz riske atmayalım. Eksik çıkarsa değiştirirz dedi..

Bende diofol kullanıyorum doktorum 1 gün ic 1 gün içme dedi şaşırdım bu kadar önemli bi şeye neden kısıtlama getirdi acaba🤔
Canım folik asitin vücutta fazla olmasının bebeğe ciddi yan etkisi var. İlk sağlık ocağındaki doktor bana folibol yazmıştı ve günde yarım iç demişti. Ben şuan elenatal aldım. Şu ilaç olmayıp içerisinde folik asit ve vitamin içerenlerden. Çarşamba doktora gittiğimde ne diyecek bilmiyorum.

X