2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Erken başlamış senin minik çalışmalara Bence sık ve az yemeyi deneyebilirsiniz bir de kuruyemiş cevizdir bademdir bastırabilir mideyi hem de vitamin kaynağı olur benim midem ne bulanıyor ne öğürtüyo ama tuhaf bi şekilde çok yemek yiyemiyorum ağrı var sanki bende daha çok

Günaydın kızlar... Nasılsınız? Bugün çalışmadığım halde sabah altıdan beri oğlan sayesin de ayaktayım ama uykusuzluğa dayanamıyorum artık. Çocuğa bile sabrım kalmadı sanırım uykusuzluktan

Kızlarrr ben de bugün 6+6 da duydum kalp atışını Bebişi de görmüş oldum ilk defa daha önce keseyi görmüştüm bebiş yoktu. Çok şükür
Rabbim sağlıkla devam ettirsin ben henüz 5+4 üm dün sadece keseyi gördük karından yolk yada bebeğe dair bişey yoktu kafamda teori üretmemeye çalışarak sakin sakin bekliyorum bakalım haftaya cumayı

Bende öyleyim genelde ne oluyorsa yedikten sonra oluyor. Yerken hatta fazla fazla yiyorum kendimi tutamayıp. Kötü olacagimi bildiğim halde az yiyemiyorum belki az yesem okadar olmaz. Az yemeyi denemek lazım yada az yağlı falan. Mesela azonce kahvaltı yaptım neguzel öncesinde birşeyin yoktu şimdi fena

Kızlar aranizda yavaştan kilo almaya başlayan var mı
Ben aynıyım alma da verme de yok
Kızlarrr ben de bugün 6+6 da duydum kalp atışını Bebişi de görmüş oldum ilk defa daha önce keseyi görmüştüm bebiş yoktu. Çok şükür
Oyyy hadi hayırlı olsun canım
Rabbim sağlıkla devam ettirsin ben henüz 5+4 üm dün sadece keseyi gördük karından yolk yada bebeğe dair bişey yoktu kafamda teori üretmemeye çalışarak sakin sakin bekliyorum bakalım haftaya cumayı
Kuzu kesenin tutunduğu yere göre bile değişiyor o, haftaya görüp duyacaksın merak etme

Günaydın hanımlar biz de henüz bi ilişki yaşamadık. Zaten çatlama gününden sonra bir türlü denk gelememiştik. Su anda 2 hafta oldu. Ama doktor bi tanidikla konustüm kendisi de 2 aylik hamile. Ilişkini kisitlamana gerek yok dedi ama ben yine de korkuyorum

Gözün aydın darısı başımıza inşallah
Sağ ol kuzum İnşallah siz de duyacaksınız azcık bekleyeceksiniz ama o mutluluğa değer
Aynı şekilde 5+4 te kesem vardı bebiş yoktu daha Kanama lekelenme yoksa hiç teori üretmeden biraz daha bekle kuzum az kaldı o sesi duymaya

Ben aynıyım alma da verme de yok

Oyyy hadi hayırlı olsun canım

Kuzu kesenin tutunduğu yere göre bile değişiyor o, haftaya görüp duyacaksın merak etme
Ay ne bileyim bak asla kötü düşünmüyorum ama yine de kese fotoğrafına baktıkça bomboş ya içimi bir ürperti alıyor istemsiz ilk hamile kaldığımda ne iyiydi ya bomboş saf bir beyin ile gidiyordum hamileysen tamam hep sağlıklı gider kafası

Bu sabah doktorum da ilişki kısıtı yok dedi ama evde de misafir var açıkçası ortam da yok

Bebişi zaten umut etmedim ama yolk bari az gözükür sanmıştımkanama yok şükür zaten progestan fitil oksapar kullanıyorum bakalım sabırla bekleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…