2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar değerim salı günü 78 çıkmıştı bugün 328 cıktı aile hekimi düşük dedi neresi düşük ben anlamadim. Her güne iki katı hesapladi iki güne iki katı olmayacak mi
Sağlık ocağındaki doktorları hiç takma benimde moralimi bozmuştu hamile olduğum halde nerdeyse sen hamile değilsin diyecekti değerim düşük olduğu için bi bekle belki boş gebelik belki düşecek falan demişti

Insallah oyle olmustur canim ya. Doktora haftaya gidecegim cunku bhcg ancak 1000i gececek.

Insallah canimm cok tesekkur ederim.

Dun geceki kadar stresli değilim ya sizler iyiki varsiniz 😍

Ne zaman cikar diye sormadim ama sanirim aynidir oyle cikar. Oyleymis canım eger tekrarlarsa oyle yapacagim ben de direk acile başvurcam.

Oyle Rabbim ol derse olacak. Allahtan hafta sonu girdi araya is yerinden izin almak zorunda kalmadim 2 gun bolca dinlenecegim.
Hiç hiç korkma canım benimde olmuştu ilk zamanda öyle iki gün oldu geçti sende takip et bakalım yerleşmedir muhtmelen

Kızlar değerim salı günü 78 çıkmıştı bugün 328 cıktı aile hekimi düşük dedi neresi düşük ben anlamadim. Her güne iki katı hesapladi iki güne iki katı olmayacak mi
Birini salı birini cuma verdin demi aynı yerde eee ne var bu değerde nasıl artmamış demiş ki Allahım 🤦‍♀️

Sağlık ocağındaki doktorları hiç takma benimde moralimi bozmuştu hamile olduğum halde nerdeyse sen hamile değilsin diyecekti değerim düşük olduğu için bi bekle belki boş gebelik belki düşecek falan demişti
Ya hastanenin aile hekimi güya hiç takmadım ben ondan daha iyi biliyorum her güne yüzde 100 artış olmayacağını. Doktor tanidigima sordum gayet iyi dedi.

Arkadaslar selam, benim iki gundur kanamam var, sanirim kimyasal yasiyorum. Iki ay once de aynisi olmustu. Kontrole gidicem bakalim ama daha onceki tecrubelerimden bu kadar kanamaya bebek durmaz. Pembis Hayaller Pembis Hayaller beni listeden cikarabilirsin. Herkese saglikli bir hamilelik ve dogum diliyorum. Saglikla kalin..

Belki damarlarınız kötüdür kimsenin bilerek sizin caninizi yakmak istedigini sanmıyorum. Bende hemşireyim ve illa ki bulamadığımız damar oluyor... Sonuçta biz de insanız ☺️
Sözüm hemşirelere değil evet damarlarım ince o yüzden 3. 5. Kez alamadiklarinda Hic Bir şey demedim bildiğimden bekledim. Damarlarım ince olmasına rağmen kimse ellerimden kan boşaltmamisti bu güne kadar. Elden girilen damardan nasıl kan boca olabilir ben anlamadım.

Arkadaslar selam, benim iki gundur kanamam var, sanirim kimyasal yasiyorum. Iki ay once de aynisi olmustu. Kontrole gidicem bakalim ama daha onceki tecrubelerimden bu kadar kanamaya bebek durmaz. Pembis Hayaller Pembis Hayaller beni listeden cikarabilirsin. Herkese saglikli bir hamilelik ve dogum diliyorum. Saglikla kalin..
Canim hakkında hayırlısı olsun inşallah söylediğin gibi değildir ❤️

Aynı yer değil kuzum ya oburunu özelde vermiştim. Zaten kanı alana kadar 50 yerden deldiler o kadar uyuz oldum ki. Ellerim mosmor
Bence değerde sıkıntı yok teleş yapma, kan alma için bişey diyemeyeceğim 🙈benim damar yapım çok sıkıntılı kırk takla ile kan veriyorum ama alan ne yapsın zor bulunuyor baştan söylüyorum hatta ben malımı biliyorum gerilmeyin korkup elimi çekmem bir şekilde alın yeter diye 😂

Bence değerde sıkıntı yok teleş yapma, kan alma için bişey diyemeyeceğim 🙈benim damar yapım çok sıkıntılı kırk takla ile kan veriyorum ama alan ne yapsın zor bulunuyor baştan söylüyorum hatta ben malımı biliyorum gerilmeyin korkup elimi çekmem bir şekilde alın yeter diye 😂
Benim de zor Ben de kendimin farkındayım bu sefer 45 dk.surdu artık tansiyonum düşmeye başlamıştı. Cok zorlandım bu sefer. Bir daha vermeye korkuyorum.

X