2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim de hem çin hem rus takvimi erkek diyor 🙊
Hiçbiri tutmuyormus biraz ocak subat annelerinş yokladım ekssi tatlısı belirlermi herkes cok farklı seyler ddi çin takvimi tutmayanlar da olmus ne yenilen ne takvimler belirlemiş valla 😂😂😂😂 önemli olan sen ne hissediyorsun canım

Kayra ile Bera erkek ,Vera kız evet.Tam adı Zeyneb Vera.Cok akıllı ama bi o kadar uyanık ve hareketli.Bazen şımarık bazen uslu🤭 Bi şekilde hedefine ulaşır ve aslan burcu olduğu için yonlendirilmez yönlendirir 🤣
Durumuna göre hareket eden bi kız demek ki, çok akıllı 😍

Kıslar ben geldim :)
Allah’ıma çok şükür keseyi gördük 🙏 uygulamada 5+2 ama keseyi ölçtüğünde 5+4 verdi Allahım hepimize daha nicelerini göstersin 🙏
Hayırlı olsun canım devamı da sağlıkla gelsin inşallah 💜
Üstten baktı dimi bende uygulamaya göre yarın 5+1 olcam yarın muaneye gitcem

Bugün bizde ilk muayenemizi olduk, keseyi gördük çok şükür☺️ Vajinal muayene yapıldı. Ölçü vs söylemedi doktorum ama c.tesi gel tekrar bakalım dedi. Uygulamalara göre 4+5 şu an
Maşallah canım ne güzel haber 😍 darısı başımıza 🤲🏼

Hiçbiri tutmuyormus biraz ocak subat annelerinş yokladım ekssi tatlısı belirlermi herkes cok farklı seyler ddi çin takvimi tutmayanlar da olmus ne yenilen ne takvimler belirlemiş valla 😂😂😂😂 önemli olan sen ne hissediyorsun canım
Benim oğlumda kız diyodu tutmadı. Bunda erkek diyo ama kız hissediyorum çok :)

Dogrudur ya bakma bende inandigimdan degil ama oyle egencesine baktim 😂 ben bi kere ruyamda erkek bebek emzirdigimi gormustum ama tabi o zaman hamile degildim benim bebegimdi ama resmen sutu cekisini bile hissetmistim o gunden beri erkek olucak gibi doguyo icime 😊

Dogrudur ya bakma bende inandigimdan degil ama oyle egencesine baktim 😂 ben bi kere ruyamda erkek bebek emzirdigimi gormustum ama tabi o zaman hamile degildim benim bebegimdi ama resmen sutu cekisini bile hissetmistim o gunden beri erkek olucak gibi doguyo icime 😊
Annenin hissettiği doğrudur bende kız hissediyorum bakalım önce saglıklı sonra gönülümüzce olur insallah canım

Annenin hissettiği doğrudur bende kız hissediyorum bakalım önce saglıklı sonra gönülümüzce olur insallah canım
Bende kız hissediyorum 🥰 oğlumda da erkek hissetmiştim hatta rüyamda görmüştüm erkek bebeğim oluyordu 😍 bakalım bunda doğru mu hissediyorum 😅

X