2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bi daha mi kan versem ya belirti de yok ya tedirgin oldum gecen pazartesi ve çarşamba verdim artış normaldi
İçin rahat etcekse ver canım ama belirtilere takılma onlar bi geliyo bi gidiyo. Böyle olucak yani artık. Kontrolün ne zamandı. Ben de zor bekliyorum

Kızlar saat 18:00 da randevum var dua edin 🙏 kese için gel demişti doktor , daha öncesinde kesenin şekli bozuk boş gebelik diyip almışlardı o yüzden çok tedirginim.
İnşallah hayırlı güzel haberlerle geliceksin. Stres yapma hep olumlu düşün ve bol dua et canım. Güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar bir tahminim var G Gzmyts53 o yüzden sordum sana da sagda mı ultrason kesen diye şimdi kese sağda gözüktüyse embriyo XY kromozomlarına sahip oluyormus yani erkek sol tarafta kese gözüktüyse XX Kromozomlarına sahip oluyormus kız oluyormus ne kadar doğru bilmiyorum ona göre keselerinizin yönünü dikkat edin sonradan cinsiyetlerde eşleştirelim 😂😂
Benim sağda ama böyle bir şeyin gerçek olacağını sanmıyorum 🙈🙈🙈

Aynen canım sağlıkla gelsinler de başka bişey istemiyoruz🥰 ilk zamanlar çok ağrıyor sonra yavaş yavaş alışıyorsun 🤍
Sana progestan verdi mi ? Bana verdi ama cok baş dönmesi yaptığı için fitil olarak alicam yatmadan önce 3 tane

Sana progestan verdi mi ? Bana verdi ama cok baş dönmesi yaptığı için fitil olarak alicam yatmadan önce 3 tane
Evet verdi canım ben fitil olarak kullanıyorum yan etkilerini biliyorum çok fena başta fitil olarak kullanmak çok zor gelmişti halbuki oral alımdan daha basitmiş :))) ben iki tane 200 mg kullanıyorum bir sabah bir akşam şeklinde yarın Dr a gidicem unutmazsam sorucam ikisini bir anda kullanabilir miyim diye

Merhaba değerli anne adayları,​

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfa
sında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 24-03-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADAYIANNENİN YAŞISON ADET
TARİHİ
ŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKİLK KİLOİSİM
CİNSİYETİ
GERÇEKLEŞEN DOĞUM TARİHİ
@BarbieveKen
33​
22 Haziran​
İstanbul​
1​
58​
Nare196 Nare196