2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
yaaa umarım
çünkü çok yükselemediğim için suçlu hissediyorum kendimi
niye sabah akşam bebişle yatıp bebişle kalkmıyorum diyorum 🥹🥹
bu cumartesi kalp atışını duyarsam belki biraz daha inanırım bu fikre 🫣🫣
Ay evet kalp atışını duyunca da insan çok tuhaf oluyo gerçekten 😍

Kızlar ben şimdi çıktım doktordan keseyi gördü karından 7.6 mm miş haftaya kese büyümüş mü diye kontrole çağırdı ☺️
H Hemsiree2e yaş 30 3. Gebelik sat28 Haziran 76
Hayırlı olsun darısı kalp atışına 🌸
göğüslerim ilk günden itibaren dolmaya başladı
Hiiçç memnun değilim bu durumdan 😞😞
Alacağım kilolardan da korkuyorum
İnstagram da sadece göbüşü olan fıstık gibi hamileler görüyorum 🤩🧡🧡
Benimde göğüslerim büyüdü resmen hiç memnun değilim bende. Kilo almaktan korkuyorum şekerli şeyler,çikolata tatlı yemiyorum. Az yemeye çalışıyorum. İnş. İdeal kiloda tamamlayabilirim 😂

Ondandır kendinizi kasmayın :) Asya yakasında Erhan Karaalp var efsanedir bi kac kere muayene olmustim yakın olsa başkasını düşünmezdim 😊
hangi hastanede?
bu branşta hiç erkeğe gitmedim bağnazlık değil nedenim sadece nedense bir tercih edemedim
kadın doktorlar daha mı hoyrat oluyorlar?
Hayırlı olsun darısı kalp atışına 🌸

Benimde göğüslerim büyüdü resmen hiç memnun değilim bende. Kilo almaktan korkuyorum şekerli şeyler,çikolata tatlı yemiyorum. Az yemeye çalışıyorum. İnş. İdeal kiloda tamamlayabilirim 😂
ben dee
ne güzel otokontrolun var ben çok istikrarlı biri değilim, 30 kg falan alanlar var çok korkuyorum 😞

hangi hastanede?
bu branşta hiç erkeğe gitmedim bağnazlık değil nedenim sadece nedense bir tercih edemedim

ben dee
ne güzel otokontrolun var ben çok istikrarlı biri değilim, 30 kg falan alanlar var çok korkuyorum 😞
Bende bu alanda bayan doktora gitmemeyi cok acı tecrübeler ile öğrendim erkekler daha profesyonel oluyor özel muayenehanesi var kadin doktorlar daha hoyrat oluyorlar hepsi demiyorum ama yüzde 90 oyle cok doktor gördüm kadin doktor tercih edemiyorum artık

hangi hastanede?

ben dee
Ben 🤣🤣 ilkinde 25 kg aldım, bunda 30u bulur heralde 😁 ve iştahım çok açık, midem de bulanmıyor. Hayırlısı 🤣

Bende bu alanda bayan doktora gitmemeyi cok acı tecrübeler ile öğrendim erkekler daha profesyonel oluyor özel muayenehanesi var kadin doktorlar daha hoyrat oluyorlar hepsi demiyorum ama yüzde 90 oyle cok doktor gördüm kadin doktor tercih edemiyorum artık
Benimde elektirigim tutmuyo kadın doktorlarla ön yargılı olmayayım dedim daha önce iki kadına gittim kadın doğum ama yok soru soramıyorsun kendi bildikleri baslarından savıyolar benim doktorum da suan erkek

Mide bulantısı başlayan var mi gerci daha erken ama belli de olmaz 🤣
Yok ama bekliyorum sabırsızlıkla annemler daha iyi falan dio ama olsun azıcık yaşamak istiyorum 😂😂
Çokta yok ya bende..bir keseyi görsem rahatlarim..belimde ağri var..o da çok az
Benimde bel ağrım var adet olduğum zamanlarda ki gibi arada gelip gidiyor

Mide bulantısı başlayan var mi gerci daha erken ama belli de olmaz 🤣
Bennn 😂😂 ztn gebelik belirtilerimden biri de mide yanmasıydı cıkarıyodum hep 1 haftadır da sabahları biraz öğürme basladı midem hala hassas tabi midem normaldede hassastır benim ondan en cok vuruyo olabilir bide bel agrım var

Benimde elektirigim tutmuyo kadın doktorlarla ön yargılı olmayayım dedim daha önce iki kadına gittim kadın doğum ama yok soru soramıyorsun kendi bildikleri baslarından savıyolar benim doktorum da suan erkek
Bende erkek doktor ayarladım hiç düşünmeden , açıkcası iş tecrübesinden yöneticilerden yola çıktım erkekler daha profesyonel ve iyi yaklaşıyor kesinlikle

X